ریکو

Ricoh Aficio 2075

تاریخچه شرکت ریکو :

یکو، (به ژاپنی: 株式会社リコー) شرکت چندملیتی الکترونیکی و تصویربرداری ژاپنی می‌باشد، که توسط انیسیتوی ریکن در تاریخ ۶ فوریه سال ۱۹۳۶ تاسیس شد. دفتر مرکزی شرکت ریکو، در ساختمان ریکو واقع در منطقه چوئو، توکیو مستقر می‌باشد.شرکت ریکو، تولیدکننده انواع محصولات الکترونیکی است، که در درجه اول، به تولید انواع دوربینها و تجهیزات اداری؛ از قبیل: پرینترها، دستگاه‌های فتوکپی و دورنگارها، می‌پردازد.

Ricoh Aficio 2075

دستگاه فتوکپی ریکو آفیشیو ۲۰۷۵ یک مدل از ۲۰۶۰ جدیدتر است  دستگاه مقاوم و  مناسبی برای انواع تکثیر می باشد تنها ایراد این سری دستگاهها ضغف یونیت کاغذ کش ها می باشد که موتور این یونیت ها ضعیف است و با دولوپر ریزی این یونیت ها سنگین می چرخد یا قفل می کند و باعث گیر کاغذ زیاد می شود از محاسن این سری دستگاهها استفاده از استپ موتورهای مختلف است که بجای انتقال نیرو با تسمه یا دنده تعبیه شده اند و درست به همین دلیل سر وصدای کمتری به هنگام کار کردن دارند .

در دستگاه ریکو آفیشیو سرعت آماده شدن به کمتر از نیم دقیقه با توجه به دمای محیط رسیده است هیتر این دستگاه دو لامپه بوده و قطر هیترولر ان نیز نسبت به سری ۱۰  کمتر شده است تا زودتر گرم و آماده شود. زود گرم شدن این سری امتیاز بسیار خوبی برای خریداران آن محسوب می شود معمولاٌ دستگاه های تکثیر دیر گرم می شوند و حدود ۵ دقیقه زمان برای گرم شدن آن لازم است و لین باعث می شد یا دستگاه همیشه در برق آماده برای کپی باشد یا یک دستگاه رومیزی یا متوسطی دیگری  که زود گرم می شد را برای رفع احتیاجات کپی متفرقه داشته باشیم کاهش مدت گرم شدن این احتیاج را مرتفع نموده است و دیگر احتیاج به یک کپی متوسط یا رومیزی نداریم .

نمایندگی ریکو - دستگاه کپی ریکو مدل 2057

مشخصات فنی

دستگاه کپی ریکو Ricoh Aficio 2075

مشخصات چاپگر
کیفیت پرینت : ۶۰۰ dpi

سرعت چاپ : ۷۵ برگ در دقیقه

رابط ورودی : USB

سیستم عامل : Windows

مشخصات کپی
سایز کاغذ : A3, A4, A5, A6, B4

سرعت کپی : ۷۵ برگ در دقیقه

دقت کپی : Dpi

مشخصات کلی
نوع : کنسول – سیاه-سفید

زمان گرم شدن دستگاه : ۲۰ ثانیه

زمان تهیه اولین کپی : ۳۰ ثانیه

مشخصات فکس
ندارد
مشخصات اسکنر
قابلیت اسکن : دارد

دقت اسکن : ۳۰۰ DPI

واحد های مختلف دستگاه کپی

یونیت CCD

یونیت اسکن

یونیت فیوزینگ

یونیت درایور

مین برد

یونیت شارژر TC

یونیت تانک دولوپر

یونیت تانک تونر

یونیت کاغذ کش

یونیت By pass

برد پاور

یونیت لیزر

بردهای ولتاژ

یونیت درام

یونیت شارژ MC

سرویس ریکو آفیشیو ۲۰۷۵

Untitled-2سرویس دستگاه کپی ریکو آفیشیو ۲۰۷۵ دربردارنده‌ی تمامی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری است که در فهرست خدمات پس از فروش این نمایندگی ذکر شده است. سرویس دستگاه کپی ریکو آفیشیو ۲۰۷۵ شامل سرویس دستگاه کپی ریکو آفیشیو ۲۰۷۵ در محل و سرویس دستگاه کپی ریکو آفیشیو ۲۰۷۵ در منزل می باشد. مطالعه بخش سرویس دستگاه کپی ریکو آفیشیو ۲۰۷۵  اطلاعات جامع و کاملی در اختیار شما مشتریان عزیز قرار خواهد داد.

فروش ریکو آفیشیو ۲۰۷۵

فروش دستگاه کپی ریکو آفیشیو ۲۰۷۵ در این مرکز با حضور کارشناسان صنعت چاپ و متخصصان سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دستگاه‌های چاپ انجام می‌پذیرد. با مراجعه به صفحه ی فروش دستگاه کپی ریکو آفیشیو ۲۰۷۵ می توانید از قیمت و همچنین راهنمای خرید دستگاه کپی ریکو آفیشیو ۲۰۷۵ مطلع گردید.

سرویس ریکو آفیشیو ۲۰۷۵ در محل

از جمله مزایای خدمات سرویس در محل و سرویس در منزل دستگاه کپی شارپ این است که حمل و نقل دستگاه به صورت کاملا رایگان به کاربران گرامی ارائه می گردد. به گونه ای که اگر به هر دلیل نیاز به حمل دستگاه به نمایندگی باشد ، وسیله ی مورد نیاز توسط نمایندگی شارپ فراهم شده و تمامی عملیات حمل و نقل رایگان و به عهده ی نمایندگی می باشد. کاربران دستگاه کپی شارپ در مناطق مختلف تهران می توانند از خدمات رایگان حمل و نقل دستگاه کپی بهره مند شده و با آسایش خاطر تعمیرات دستگاه کپی خود را به نمایندگی شارپ بسپارند.

نمایندگی فتوکپی ریکو آفیشیو / نمایندگی کپی ریکو آفیشیو / نمایندگی کپی ریکو آفیشیو   ۲۰۷۵/ نمایندگی فتوکپی Ricoh Aficio / نمایندگی فروش کپی ریکو آفیشیو   ۲۰۷۵/ نمایندگی فروش کپی Ricoh Aficio   ۲۰۷۵/ فروشگاه کپی ریکو آفیشیو   ۲۰۷۵/ فروشگاه کپی Ricoh Aficio   ۲۰۷۵/ فروشگاه مرکزی Ricoh Aficio / فروشگاه مرکزی ریکو آفیشیو / فروش کپی Ricoh Aficio / فروش کپی ریکو آفیشیو / نمایندگی فروش ریکو آفیشیو / نمایندگی فروش Ricoh Aficio / فروشگاه مرکزی Ricoh Aficio / فروشگاه مرکزی ریکو آفیشیو / مرکز فروش کپی Ricoh Aficio   ۲۰۷۵/ مرکز فروش کپی ریکو آفیشیو / مرکز فروش کپی ریکو آفیشیو   ۲۰۷۵/ مرکز فروش کپی Ricoh Aficio   ۲۰۷۵/ قیمت کپی Ricoh Aficio   ۲۰۷۵/ قیمت کپی ریکو آفیشیو   ۲۰۷۵/ خرید کپی Ricoh Aficio   ۲۰۷۵/ خرید کپی ریکو آفیشیو   ۲۰۷۵/ مشاوره خرید کپی Ricoh Aficio   ۲۰۷۵/ مشاوره خرید کپی ریکو آفیشیو   ۲۰۷۵/ راهنمای خرید کپی Ricoh Aficio   ۲۰۷۵/ راهنمای خرید کپی ریکو آفیشیو   ۲۰۷۵/ مشاوره فروش کپی Ricoh Aficio   ۲۰۷۵/ مشاوره فروش کپی ریکو آفیشیو   ۲۰۷۵/ نصب کپی ریکو آفیشیو  ۲۰۷۵/ نصب کپی Ricoh Aficio  ۲۰۷۵/ تعمیر کپی ریکو آفیشیو   ۲۰۷۵/ تعمیر فتوکپی ریکو آفیشیو / تعمیر کپی Ricoh Aficio   ۲۰۷۵/ تعمیرات فتوکپی ریکو آفیشیو / تعمیرات فتوکپی Ricoh Aficio / تعمیر کپی ریکو آفیشیو   ۲۰۷۵