نمایندگی Ricoh

نمایندگی Ricoh ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با تعمیر، ترمیم، ارتقاء، گردگیری، سرویس و بهسازی محصولات ricoh است؛ شرکتی که عمده فعالیت های خویش را بر دو حوزه عکاسی و الکترونیک متمرکز ساخته است. نمایندگی ricoh در تلاش است تا در هر دو حوزه فروش و تعمیر، بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان خویش ارائه دارد.

مدیریت نمایندگی ricoh تأکید ویژه ای بر پیگیری مشکلات مشتریان و تأمین خواسته ها و نیازهای آنان دارد و در این راستا «نظارت» و «کنترل سطح کیفی خدمات» را دو رکن اساسی و لاینفک فعالیت های مجموعه خویش قرار داده است.

نمایندگی ricoh

خدمات نمایندگی Ricoh

خدمات ارائه شده در نمایندگی ricoh منحصر به دستگاهی خاص نیست و تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری کلیه دستگاه‌های ریکو را شامل می‌گردد. کاربران کلیه دستگاه‌های ریکو می‌توانند با مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری در دستگاه خویش به نمایندگی ریکو مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند.

شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی ricoh (جز مواردی معدود نظیر شارژ کارتریج و …) مشمول گارانتی و ضمانت است. در بخش زیر به برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ricoh اشاره خواهد شد.

تعمیرات کپی ricoh:

سرویس‌های تعمیرات کپی ریکو معمولاً به صورت سرویس در محل ارائه می‌دهد. از این رو در صورت نیاز به خدمات این دستگاه می‌بایست با کارشناسان ما در نمایندگی ricoh تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. برخی از سرویس‌های مرتبط با این دستگاه که توسط کارشناسان نمایندگی ricoh ارائه می‌گردد عبارتند از:

تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی ریکو، تعمیر مین برد، کاغذکش، درام و دولوپر دستگاه کپی ریکو، تعمیر هارددیسک، برد پاور، بلید و ترنسپورتر دستگاه کپی ریکو و … .  کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیر دستگاه کپی ricoh جز در مواردی معدود مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعمیرات پرینتر ricoh:

کاربران انواع پرینتر ریکو اعم از جوهرافشان، لیزری، سیاه و سفید، رنگی و … می‌توانند به نمایندگی تعمیرات پرینتر ریکو مراجعه کرده و تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند. در نمایندگی Ricoh تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این دستگاه نظیر :

تعمیر کاغذکش پرینتر، تعمیر و تعویض درام پرینتر، تعمیر لیزر پرینتر، تعمیر بلید پرینتر، تعمیر مگنت پرینتر، تعمیر و تعویض رولر، مین برد و … ارائه می‌گردد. آندسته از کاربران چاپگرهای ریکو که به هر دلیل امکان جابجایی دستگاه و تحویل آن به تعمیرگاه را ندارند، می‌توانند از سرویس «تعمیر پرینتر در محل» استفاده نمایند..

تعمیرات دوربین ricoh‌:

کاربران انواع دوربین‌های ریکو می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و خرابی در دستگاه مورد استفاده خویش به مرکز تعمیرات دوربین Ricoh مراجعه کرده و تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایند. نمایندگی تعمیرات ricoh یکی از تخصصی ترین مجموعه های ارائه دهنده سرویس های مرتبط با انواع دوربین ریکو است که در این راه از پیشرفته ترین تجهیزات نظیر دستگاه های ADJUSTMENT استفاده می کند.

برخی از سرویس‌های تخصصی قابل دریافت با حضور در نمایندگی ricoh عبارت است از: تنظیم و تعمیر لنز دوربین جهت تعیین کیفیت دوربین، رفع هنگ دوربین های عکاسی و فیلمبرداری، تعمیر برد سوخته دوربین، تعمیرات حرفه ای لنز دوربین عکاسی، تعمیر آبخوردگی دوربین دیجیتال و خرابی مدار، تعمیر فلش های حرفه ای دوربین عکاسی و .. .

تعمیرات دوربین عکاسی ریکو

تعمیرات پروژکتور ricoh:

تعمیرات پروژکتور ریکو در این مرکز به دلیل تمرکز بر عیوب شایع این دستگاه نظیر خرابی پاور، خرابی پاور لامبلاست، منشور رنگ LCD، چرخ رنگ CARELWEEL، تراشه DMD، اختلال در لنز و اپتیک و مواردی از این دست در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. برخی از خدمات مرتبط با تعمیر پروژکتور ricoh که با حضور در نمایندگی ریکو قابل دریافت است، عبارتند از:

رفع عیوب مربوط به منشور رنگ LCD پروژکتور، رفع عیوب مربوط به چرخ رنگ CARELWEEL پروژکتور، رفع عیوب مربوط به تراشه DMD، تعمیرات پروژکتور و رفع عیوب مربوط به لنز و اپتيك پروژکتور، تعمیر و تعویض لامپ ویدیو پروژکتور و .. .

تعمیرات فکس ricoh:

در حوزه تعمیرات فکس ریکو، سرویس‌های ارائه شده در این مرکز بر اساس ضوابط و استانداردهای اعلام شده از سوی شرکت سازنده و با استفاده از تجهیزات مجزا و سازگار با هر دستگاه انجام می پذیرد. برخی از اشکالات و اختلالات رایج در دستگاه فکس که در مرکز تعمیر فکس ریکو تعمیر می‌گردند عبارتند از:

شکستگی چرخ‌دنده‌های فکس، جمع‌شدگی کاغذ فکس، بروز صدای نابهنجار از دستگاه، ساییدگی چرخ‌‌دنده‌های فکس در زمان ارسال و دریافت پیام، قطع و وصل شدن ارتباط دستگاه و … . جهت آسودگی خیال کاربران، کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی ricoh مشمول گارانتی و ضمانت گشته است.

مشخصات نمایندگی ricoh

نمایندگی ricoh با تجهیز فضایِ سازمان به پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و فراخوانی زبده‌ترین همکارانِ حوزه ترمیم و سرویس، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در این زمینه گشته است. این امر با توجه به کاربری بالای دستگاه‌های ricoh و لزوم ارائه خدمات توسط یک مرکز معتبر و مجاز صورت پذیرفته است. برخی از مشخصات نمایندگی ricoh عبارتند از:

 • حضور و همکاری تیمی از زبده ترین مهندسان جوان و خبره کشور
 • نظارت نمایندگانی از شرکت ricoh بر خدمات ارائه شده توسط مهندسان این مرکز
 • استفاده از بروزترین و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر
 • ضمانت و گارانتی تمامی خدمات ارائه شده
 • کسب اجازه از صاحبان دستگاه پیش از اقدام به تعمیر قطعات معیوب
تعمیرات ricoh

خدمات نمایندگی ricoh

خدمات نمایندگی ricoh به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان و مهندسان تعمیرات و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. برخی از خدمات نمایندگی ricoh عبارتند از:

 • تعمیر محصولات ricoh
 • سرویس محصولات ricoh
 • ارائه تخصصی ترین خدمات پس از فروش ricoh
 • تعمیر فکس ricoh
 • تعمیر پرینتر ricoh
 • تعمیر و سرویس های دوره ای پروژکتور ricoh
 • ارائه و انجام تخصصی ترین خدمات و سرویس های مرتبط با محصولات ricoh

واحدهای تعمیرات ricoh

مرکز تعمیرات ricoh متشکل از واحدهای متعددی است که در هریک از آنها خدمات و سرویس های مرتبط با یکی از محصولات این برند به کاربران و دارندگان آنها ارائه می گردد. برخی از واحدهای تعمیرات ricoh عبارتند از:

نمایندگی Ricoh / نمایندگی رسمی Ricoh / نمایندگی اصلی Ricoh / نمایندگی تعمیرات Ricoh / نمایندگی تعمیر Ricoh / نمایندگی تعمیرات تخصصی Ricoh / نمایندگی تعمیر تخصصی Ricoh / نمایندگی خدمات پس از فروش Ricoh / نمایندگی رسمی فروش Ricoh / نمایندگی اصلی فروش Ricoh / فروش Ricoh با گارانتی اصلی / نمایندگی تعمیرات فتوکپی Ricoh

نمایندگی ریکو و واحد های تعمیرات تخصصی ریکو
 • مرکز تعمیرات پرینتر ricoh
 • مرکز تعمیرات کپی ricoh
 • مرکز تعمیرات پروژکتور ricoh
 • مرکز تعمیرات فکس ricoh
 • و….

اخبار شرکت ricoh

نمایندگی ricoh اصولی چون سرعت، کیفیت و هزینه مناسب را سرلوحه واحد خدمات خود قرارداده و ارزیابی مستمر سطح کیفی خدمات را جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان وظیفه خود می‌داند. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی ricoh و مراجعه به پارت مرتبط با محصول خویش تخصصی ترین خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایید. اخبار شرکت ricoh از طریق بخش زیر قابل پیگیری است.

اخبار نمایندگی ricoh

مقالات نمایندگی مجاز ricoh

اگرچه نمایندگی ricoh در دو حوزه‌ تعمیر و فروش فعالیت دارد اما عمده‌ فعالیت و تمرکز این مرکز بر ارائه‌ی خدمات پس از فروش و تعمیر محصولات ricoh است. کادر مجرب و باسابقه‌ی نمایندگی ricoh در بخش تعمیر، با بهره ‌مندی از بروزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، قادر به رفع و حل تمامی مشکلاتی می‌باشد که به هر دلیل ممکن است در محصولات ricoh ایجاد شده باشند.

تمامی سرویس های ارائه شده در این مرکز مبتنی بر اصول و استانداردهای جهانی است که از سوی شرکت‌های معتبری نظیر ricoh مطرح گشته‌اند. در بخش زیر پاره ای از مقالات مرکز تعمیر ricoh در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده شده است.

مقالات نمایندگی ricoh

محصولات ricoh

نمایندگی ricoh ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با تعمیر، ترمیم، ارتقاء و بهسازی محصولات شرکتی است که عمده فعالیت های خویش را بر دو حوزه عکاسی و الکترونیک متمرکز ساخته است. ricoh شرکتی چندملیتی الکترونیکی و تصویربرداری ژاپنی است که توسط انیسیتوی ریکن در تاریخ شش فوریه سال ۱۹۳۶ راه اندازی گشت.

شرکت ricoh تولید کننده انواع محصولات الکترونیکی است که در درجه نخست به عرضه تولید مدلهای گوناگون و گسترده دوربینها و تجهیزات اداری نظیر پرینترها، دستگاه های فتوکپی و دورنگارها می پردازد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با جدیدترین محصولات ricoh به بخش زیر مراجعه نمایید.

سوالات متداول تعمیرات ricoh

نمایندگی ricoh در راستای حفظ و پیاده‌سازی اصول مشتری‌مدار خویش، واحد ارتباط با مشتریان را جهت بررسی عملکرد کارکنان و بهره مندی از انتقادات و پیشنهادات هموطنان گرامی راه اندازی نموده است. شما مشتریان گرامی می توانید هرگونه نظر، انتقاد و یا پیشنهاد خود را با ما در میان گذاشته و از این راهرو ما را در ارتقاء سطح کیفی خدمات یاری کنید. کادر پشتیبانی نمایندگی ricoh با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش ها و سوالات متداول تعمیرات ricoh شما خواهد بود.

بعلاوه شما هموطنان گرامی می‌توانید از طریق ارتباط و تماس با این مرکز، درخواست خود را مبنی بر حضور کارشناسان تعمیر و سرویس در محل مورد نظرتان ثبت نمایید. بلافاصله پس از تماس شما، کارشناسان تعمیر ما –پس از انجام هماهنگی‌های لازم- به محل اعزام شده و اقدامات لازم جهت تعمیر و سرویس دستگاه ricoh را آغاز می‌نمایند. راه‌های برقراری ارتباط با ما در وب‌سایت رسمی این مرکز و در بخش «ارتباط با ما» ذکر شده است.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان زبده و ماهر خویش در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات حوزه سخت افزار و پشتیبانی فنی تجهیزات را به مشتریان، همکاران و هموطنان گرامی ارائه نماید. این مرکز به دلیل انجــام پروژه‌های کوچک و بـزرگ بیشمار، کوله باری از تجربه و تخصص را آمیزه فعالیت های خویش ساخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش گشته است.

نمایندگی تعمیر فتوکپی Ricoh / نمایندگی تعمیر دستگاه کپی Ricoh / نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی Ricoh / نمایندگی تعمیرات کپی Ricoh / نمایندگی تعمیر کپی Ricoh / نمایندگی تعمیرات پرینتر Ricoh / نمایندگی تعمیر پرینتر Ricoh

لینک های مفید

نمایندگی اپل / نمایندگی ایسوس / نمایندگی ایسر / نمایندگی دل / نمایندگی اچ پی / نمایندگی فوجیستو / نمایندگی لنوو / نمایندگی سونی / نمایندگی سامسونگ / نمایندگی پاناسونیک / نمایندگی توشیبا / نمایندگی شارپ / نمایندگی برادر / نمایندگی ال جی / نمایندگی کانن / نمایندگی نوت بوک /

نمایندگی زیراکس / نمایندگی ریکو / نمایندگی کونیکا مینولتا/مرکز اپل در ایرانمرکز ایسوس در ایران  / مرکز ایسر در ایران / مرکز دل در ایران / مرکز اچ پی در ایران / مرکز فوجیستو در ایران / مرکز لنوو در ایران / مرکز سونی در ایران / مرکز سامسونگ در ایران /

مرکز هوآوی در ایران / مرکز شارپ در ایران / مرکز کانن در ایران / مرکز کپی در ایران / مرکز توشیبا در ایران / مرکز کونیکا مینولتا در ایران / مرکز ریکو در ایران / مرکز ال جی در ایران / مرکز پاناسونیک در ایران / مرکز زیراکس در ایران /

مرکز مادربرد در ایران / مرکز طراحی شبکه / مرکز بازیابی اطلاعات /نمایندگی تعمیرات موبایل / نمایندگی تعمیرات ایسوس / نمایندگی تعمیرات اپل / نمایندگی تعمیرات اچ تی سینمایندگی تعمیرات ال جی / نمایندگی تعمیرات سامسونگ

لینک های مفید

نمایندگی رسمی ایسوس / نمایندگی رسمی ایسر / نمایندگی رسمی اپل / نمایندگی رسمی کانن / نمایندگی رسمی دل / نمایندگی رسمی فوجیتسو / نمایندگی رسمی اچ پی / نمایندگی رسمی هوآوی / نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا / نمایندگی رسمی لنوو / نمایندگی رسمی ال جی / نمایندگی رسمی ریکو / نمایندگی رسمی سامسونگ /

نمایندگی رسمی شارپ / نمایندگی رسمی سونی / نمایندگی رسمی توشیبا / نمایندگی رسمی زیراکس / نمایندگی رسمی پاناسونیک / نمایندگی رسمی کپی / نمایندگی رسمی کیوسرا /نمایندگی کپی / نمایندگی کپی پاناسونیک  / نمایندگی کپی سامسونگ / نمایندگی کپی اچ پینمایندگی کپی ریکو / نمایندگی کپی کیوسرا /

نمایندگی کپی زیراکس / نمایندگی کپی کانن / نمایندگی کپی کونیکا مینولتا / نمایندگی کپی توشیبا / نمایندگی کپی شارپ/نمایندگی تعمیرات موبایل / نمایندگی تعمیرات ایسوس / نمایندگی تعمیرات اپل / نمایندگی تعمیرات اچ تی سینمایندگی تعمیرات ال جی / نمایندگی تعمیرات سامسونگ/ مرکز ریکاوری اطلاعات