نمایندگی ریکو در شهرستان ها

نمایندگی ریکو در شهرستان ها با تجهیز فضایِ خویش به پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و فراخوانی زبده‌ترین همکارانِ حوزه ترمیم و سرویس، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در این زمینه گشته است. این امر با توجه به کاربری بالای دستگاه‌های ریکو در هرستان ها و لزوم ارائه خدمات توسط یک مرکز معتبر و مجاز صورت پذیرفته است.

کاربران دستگاه های ریکو می توانند در صورت بروز هر گونه مشکل در دستگاه خویش طی روندی که در این وب سایت ذکر می شود آن را به نمایندگی ریکو در شهرستان ها ارسال کرده و پس از طی مراحل تعمیر، آن را در صحت و سلامت کامل تحویل بگیرند.

نمایندگی ریکو در تبریز

از مهمترین خدمات نمایندگی ریکو، گسترش خدمات آن در سطح کشور است. نمایندگی ریکو ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با فروش و خدمات پس از فروش، تعمیر، ترمیم و بهسازی محصولات مختلف ریکو می باشد و تلاش دارد این خدمات را در سطح کشور گسترش دهد. توسعه خدمات نمایندگی ریکو در تبریز یکی از نمونه خدمات این نمایندگی است که امروزه مشکلات بسیاری از کاربران ریکو را برطرف کرده است.

چنانچه می خواهید پرینتر، دستگاه فکس، دوربین عکاسی، پروژکتور یا هر دستگاهی که ساخت شرکت ریکو می باشد را تعمیر کنید کافی است با نمایندگی ریکو در تهران تماس بگیرید و یا شیوه ارسال دستگاه به نمایندگی را مطالعه کنید. با ارسال دستگاه یا قطعه به نمایندگی ریکو، از مطلوب ترین و باکیفیت ترین خدمات این مرکز بهره مند می شوید.

خدمات نمایندگی ریکو در اصفهان

نمایندگی ریکو به کاربران خود در سراسر کشور خدمات ارائه می کند. این خدمات شامل فروش، خدمات پس از فروش و تعمیر محصولات ریکو می باشد. اگر در اصفهان سکونت دارید و قصد خرید محصولات ریکو را دارید می توانید به فروشگاه های مجاز ریکو در این شهر مراجعه کرده و محصول مورد نظر را خریداری کنید. همچنین می توانید از طریق تماس تلفنی با نمایندگی ریکو از شرایط خرید دستگاه مورد نظر مطلع شده و دستگاه را مستقیماً از فروشگاه مرکزی خریداری کنید.

از آنجا که هدف اصلی نمایندگی ریکو تعمیر دستگاه های این شرکت است، برای تعمیر محصولات مختلف ریکو نیز شما می توانید با بسته بندی کالا و ارسال آن به نمایندگی، از تعمیرات تخصصی ریکو بهره مند شوید. نمایندگی ریکو، تیمی از متخصص ترین و باتجربه ترین تکنسین فنی کشور را گزینش کرده تا بتواند رضایت و اعتماد مشتریان را به خود جلب کند. از این رو با خیالی آسوده دستگاه خود را برای تعمیر به نمایندگی ریکو در تهران بسپارید.

نمایندگی ریکو در شیراز

چنانچه می خواهید مین برد پرینتر، دولوپر دستگاه کپی و یا یونیت فیوزینگ دستگاه کپی را تعمیر کنید، به واحد تعمیرات ریکو مراجعه کنید. در این مرکز تمامی تعمیرات دستگاه کپی، پرینتر، فکس و دوربین به صورت کاملاً تخصصی صورت می گیرد. همچنین تمامی قطعات و مواد اورجینال در این مرکز عرضه می شود. قطعاتی مانند کاتریج، درام، تونر و دیگر قطعات دستگاه های فتوکپی و پرینتر در صورت نیاز به تعویض، با قطعات اصلی و اورجینال جایگزین می شوند.

بنابراین اگر می خواهید دستگاه خود را به صورت تخصصی و با استفاده از قطعات اورجینال تعمیر کنید با مطالعه شرایط ارسال دستگاه به نمایندگی ریکو، نسبت به فرستادن دستگاه یا قطعه اقدام کنید. ما در این مجموعه تمامی خدمات را برایتان ضمانت می کنیم تا آسوده خاطر از دستگاهتان استفاده کنید.

نمایندگی ریکو در مشهد

چندین سال تجربه و تخصص تنها گوشه ای از کارنامه درخشان نمایندگی ریکو است. از زمانی که ریکو مشتریان بی شماری در کشور به دست آورد، نمایندگی ریکو قدم به قدم خود را با تولیدات این شرکت هماهنگ کرده تا بتواند به تمامی نیازهای کاربران پاسخ شایسته دهد. «به روز بودن» از ویژگی های اصلی نمایندگی ریکو می باشد. «اعتماد»، «رضایت» و «همراهی» مشتریان نیز سرمایه های بزرگ نمایندگی ریکو را تشکیل می دهند.

کادر نمایندگی ریکو نه تنها از ارائه خدمات به هموطنان خسته نمی شوند بلکه تلاش مضاعفی را برای ارائه خدمات بهینه و البته گسترده تر به شما عزیزان به کار گرفته اند. امید است با همراهی بیشتر خود، هم خدمات باکیفیت تری را دریافت کنید و هم باعث قوت قلب دوستانمان باشید.

مشخصات نمایندگی ریکو در شهرستان ها

باتوجه به درخواستهای مکرر کاربران ارجمند شهرستانی مبنی بر فراهم آوردن امکان ارسال دستگاه های معیوب به نمایندگی ریکو و نگرانی آنها به دلیل عدم وجود مرکزی مجاز و استاندارد جهت تعمیرات در شهرستان ها، برآن شدیم تا امکانات و فضای لازم جهت دریافت دستگاه های معیوب از شهرستانها را فراهم آوریم. از این پس، این امکان فراهم گشته است تا شما کاربران گرامی، ساکن هر یک از شهرهای کشور عزیزمان که هستید، بی هیچ نگرانی دستگاه خود را به نمایندگی رسمی ریکو در شهرستان ها ارسال کرده و پس از طی روند تعمیرات آن را در صحت و سلامت کامل تحویل بگیرید.

آشنایی با مراحل ارسال کالا به نمایندگی رسمی ریکو در شهرستان ها :

باتوجه به درخواستهای مکرر کاربران ارجمند شهرستانی مبنی بر فراهم آوردن امکان ارسال دستگاه های معیوب به نمایندگی ریکو و نگرانی آنها به دلیل عدم وجود مرکزی مجاز و استاندارد جهت تعمیرات در شهرستان ها، برآن شدیم تا امکانات و فضای لازم جهت دریافت دستگاه های معیوب از شهرستانها را فراهم آوریم. از این پس، این امکان فراهم گشته است تا شما کاربران گرامی، ساکن هر یک از شهرهای کشور عزیزمان که هستید، بی هیچ نگرانی دستگاه خود را به نمایندگی رسمی ریکو در شهرستان ها ارسال کرده و پس از طی روند تعمیرات آن را در صحت و سلامت کامل تحویل بگیرید.

مراحل ارسال کالا به نمایندگی ریکو

 • تماس با مشتری، اعلام مشکل به وجودآمده، شرح مراحل تعمیر و هزینه ی تقریبی (مراحل تعمیر و هزینه آن باتوجه به مورد تعمیراتی و نوع دستگاه متفاوت است)
 • آغاز روند تعمیرات درصورت رضایت مشتری
 • گزارش به مشتری در صورت نیاز به تعویض قطعه
 • تست دستگاه توسط کارشناس ارشد نمایندگی رسمی ریکو در شهرستانها پس از پایان تعمیر و تأیید کادر فنی
 • واریز هزینه تعمیر توسط مشتری پس از اطمینان ازسلامت دستگاه
 • ارسال شماره حساب یا شماره کارت به مشتری جهت واریز هزینه تعمیر
 • ارسال دستگاه به آدرس مشتری در صحت و سلامت کامل
 • گارانتی تمامی خدمات انجام شده در نمایندگی رسمی ریکو درشهرستان ها

 

 • بسته بندی دستگاه معیوب بدون لوازم جانبی آن
 • شرح مشکلات ایجاد شده در دستگاه در یک برگ کاغذ و ارسال آن به همراه دستگاه
 • شرح تعمیرات و سرویس های احتمالی که پیش از این بر روی دستگاه اعمال شده است
 • درج آدرس، شماره تماس وکدپستی ده رقمی دقیق بر روی بسته ی ارسالی
 • ارسال دستگاه به نمایندگی رسمی ریکو در شهرستانها
 • ارسال شماره رسید ( شماره ی پیگیری ) به شماره موبایل قید شده روی بسته ارسالی
 • ارسال پیامک به مشتری پس از دریافت کالا در نمایندگی رسمی ریکو در شهرستانها (نگهداری شماره ی رسید تا پایان مراحل تعمیر ضروری است.)
 • آغاز روند عیب یابی دستگاه توسط کارشناسان پس از دریافت کالا

خدمات نمایندگی ریکو در شهرستان ها

خدمات نمایندگی رسمی ریکو در شهرستان ها منحصر به سرویسی خاص نیست و کارشناسان حاضر در این مرکز قادر به ارائه کلیه خدمات و تعمیرات مرتبط با دستگاه های ریکو به دارندگان محصولات این برند می باشند. برخی از خدمات نمایندگی رسمی ریکو در شهرستان ها عبارتند از:

 • ارائه کلیه خدمات مرتبط با سرویس محصولات ریکو
 • ارائه خدمات همه جانبه در ارتباط با تعمیر محصولات ریکو
 • ارائه تمامی خدمات پس از فروش ریکو
 • تعمیر پرینتر سوزنی ریکو
 • تعمیر پرینتر رنگی ریکو
 • تعمیر پرینتر لیزری ریکو
 • تعمیر و سرویس پروژکتور ریکو
 • تعمیر چاپگر ریکو
 • تعمیر دستگاه کپی ریکو
 • تعمیر فکس ریکو
 • ارائه کلیه خدمات مرتبط با گردگیری و سرویس دستگاه های ریکو و ….

اخبار شرکت ریکو

شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه نقص در دستگاه های ریکو مورد استفاده خویش، با بخش پشتیبانی نمایندگی ریکو در شهرستان ها تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید. کارشناسان نمایندگی ریکو در شهرستان ها تمامی تلاش و توان خود را جهت ارائه ی خدمات به شما هم وطنان گرامی به کار بسته و تخصصی ترین مشاوره ها و راهنمایی ها ممکن را به شما ارائه خواهند داد.

متخصصین این مرکز با بهره گیری از به‌روزترین اطلاعات ، دستگاه‌های الکترونیکی شما را پس از تعمیر و بازیابی در کمترین زمان ممکن، با کمترین هزینه، بدون نقص و به بهترین شکل به شما تحویل خواهند داد. اخبار شرکت ریکو از طریق بخش زیر قابل پیگیری است.

مقالات نمایندگی مجاز ریکو در شهرستان ها

مدیریت نمایندگی ریکو در شهرستان ها به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان تعمیر خود تمامی عملیات اجرا شده در این سازمان را گارانتی نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده در این مرکز از بالاترین سطح کیفی ممکن برخوردار هستند؛ چنانکه به اذعان بسیاری از همکاران نیز، نمایندگی ریکو در شهرستان ها یکی از پیشروترین و بهترین مراکزی است که در زمینه ارائه خدمات تعمیرات ریکو مشغول به‌کار و فعالیت است. شما کاربران گرامی می توانید برخی از مقالات نمایندگی مجاز ریکو در شهرستان ها را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید.

محصولات ریکو

کارشناسان ما در نمایندگی ریکو در شهرستان ها با معرفی و عرضه هر محصول جدید از سوی این کمپانی پیشرو به بررسی و واکاوی محصولات آن پرداخته و به استخراج ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری هر یک از آنها می پردازند. این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر و بازیابی مرتبط با هر دستگاه گشته و سبب می گردد تا دستگاه های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت تعمیر و ترمیم شوند. جدیدترین محصولات ریکو از طریق فضای زیر معرفی خواهند گشت.

سوالات متداول تعمیرات ریکو

همواره خرید دستگاه‌های حرفه‌ای و پر هزینه نظیر دستگاه های چاپ، پروژکتورها و … با هراس ناشی از عدم دریافت گارانتی و خدمات پس از فروش مطلوب همراه است. خرسندیم تا به اطلاع شما برسانیم که مرکز تعمیرات ریکو آمادگی پشتیبانی فنی از همه محصولات ریکو و ارائه خدمات مرتبط با تعمیر آنها را داراست. تعمیرات ریکو در این مرکز با همکاری تیمی از کارشناسان متخصص این حوزه و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر انجام می پذیرد.

کاربران گرامی جهت کسب آگاهی از دیگر خدمات ارائه شده در این مرکز می توانند از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرند. کارشناسان ما در نمایندگی ریکو در شهرستان ها با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی ابهامات و سوالات متداول تعمیرات ریکو شما کاربران گرامی خواهند بود.

لینک های مفید

نمایندگی تعمیرات تبلت /نمایندگی اپل /نمایندگی ایسوس / نمایندگی ایسر / نمایندگی دل / نمایندگی اچ پی / نمایندگی فوجیستو / نمایندگی سونی / نمایندگی سامسونگ / نمایندگی پاناسونیک / نمایندگی توشیبا / نمایندگی شارپ /  نمایندگی برادر / نمایندگی ال جی / نمایندگی کانن / نمایندگی نوت بوک / نمایندگی زیراکس / نمایندگی ریکو /نمایندگی کونیکا مینولتا/نمایندگی اصلی مادربرد / نمایندگی اصلی بازیابی اطلاعات / نمایندگی اصلی آل این وان / نمایندگی اصلی تی وی مانیتور / نمایندگی اصلی ویدئو پروژکتور  / نمایندگی اصلی نوت بوک / نمایندگی اصلی لپ تاپ /نمایندگی تعمیرات موبایلنمایندگی رسمی ایسوس / نمایندگی رسمی ایسر / نمایندگی رسمی اپل / نمایندگی رسمی کانن / نمایندگی رسمی دل / نمایندگی رسمی فوجیتسو / نمایندگی رسمی اچ پی / نمایندگی رسمی هوآوی / نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا / نمایندگی رسمی لنوو / نمایندگی رسمی ال جی / نمایندگی رسمی ریکو /نمایندگی رسمی سامسونگ /  نمایندگی رسمی شارپ / نمایندگی رسمی سونی / نمایندگی رسمی توشیبا / نمایندگی رسمی زیراکس / نمایندگی رسمی پاناسونیک / نمایندگی رسمی کپی / نمایندگی رسمی کیوسرامرکز سخت افزار ایران /نمایندگی مجاز لنوو