اشتراک گذاری

تعمیر فلاش دوربین ریکو

یکی از اجزای اصلی و مهم هر دوربین عکاسی فلاش آن است. تعمیر فلاش دوربین ریکو باید با ظرافت و دقت بالایی انجام شود. زیرا این بخش از دوربین ریکو یا هر برند دیگری مانند سایر اجزای دوربین از ساختار حساس و آسیب پذیری برخوردار است. اگر سعی دارید یک عکاس حرفه ای باشید از به تاخیر انداختن تعمیر فلاش دوربین ricoh بپرهیزید.

فلاش قابلیتی را ارائه می دهد که در هر شرایطی بتوانید عکس های باکیفیتی ثبت کنید. به جرات می توان گفت تنظیم نور مناسب عکاسی بدون استفاده از فلاش غیر ممکن است. برای آشنایی بیشتر با جوانب کلی تعمیر فلاش دوربین ریکو ادامه ی این مطلب را دنبال کنید. در صورت تمایل برای اطلاع از نحوه ی تعمیر لنز دوربین ریکو نیز به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

تعمیر فلاش دوربین ریکو

ضرورت حضور فلاش دوربین ریکو در عکس برداری

همان طور که اشاره شد، فلاش دوربین ricoh عامل مهمی در ثبت عکس های باکیفیت و واضح است. اینکه به هنگام عکس برداری از سوژه ها به خصوص در فضای آزاد با کمبود نور مواجه شوید، امری طبیعی است. البته می توان بدون فلاش کمی با تنظیمات خود دوربین نور عکس را متعادل کرد، اما همچنان فلاش همدم اصلی شما در گرفتن تصاویر زیباست.

خارج کردن محیط سوژه ی عکاسی از حالت ضد نور، اعتدال سازی سایه های موجود در فضا، کم کردن سرعت شاتر، فیکس و منجمد کردن سوژه های متحرک در محیط کم نور و خلق حالت های خاص از محیط های بسیار تاریک از دیگر وظایف فلاش دوربین می باشند.

مشکلات رایج فلاش دوربین ریکو

فلاش دوربین ریکو ممکن است در اثر عوامل مخربی چون ضربه و بی احتیاطی های کاربران دچار اختلال شود. علاوه بر شکستگی اصلی ترین مشکلی که می تواند برای فلاش دوربین دردسرساز شود، عدم کار کرد اتوماتیک آن است. اکثر دوربین ها دارای قابلیت فلاش اتوماتیک هستند. در واقع بسی دوربین ها زمانی که نور محیط مناسب عکاسی نیست؛ به صورت خودکار فلاش می زنند.

اگر در محیط کاملا تاریک هم دوربین قادر به فعالسازی سریع فلاش نباشد، اعمال تعمیرات تخصصی دوربین ریکو و بررسی کارشناسانه ی ساختار دوربین به امری ضروری بدل می شود. مشکل دیگری که می تواند برای فلاش دوربین ریکو ایجاد شود، فعالیت در محیط های پر نور است. این موضوع باعث ثبت عکس های کم رنگی خواهد شد که حالت طبیعی خود را از دست می دهند.

تعمیر فلاش دوربین ریکو را جدی بگیرید.

تعمیر فلاش دوربین ریکو باید به نحوی انجام شود که پس از مدتی استفاده از فلاش، مجددا شاهد ناکارآمدی آن نباشید. برای این منظور لازم است میزان آسیب و البته نوع خرابی موجود در فلاش به صورت کامل تحت نظر کارشناسان مجرب بررسی گردد. بنابراین گزینش مراکز تعمیراتی معتبر را برای بازیابی فلاش دوربین جدی بگیرید.

نمایندگی رسمی ریکو مرکز مجاز و ایمنی است که مسیر تعمیر فلاش دوربین ricoh را به بهترین شیوه ی ممکن طی می نماید. این مرکز با به کارگیری تجهیزات فنی پیشرفته به ترمیم و تعمیر فلاش می پردازد. در صورتی که بازیابی عملکرد دوربین نیازمند فرآیند تعویض فلاش باشد، قطعه ی معیوب با نمونه ی جدید و اورجینالی تعویض خواهد شد.

نمایندگی دوربین ریکو در تهران و شهرستان ها

نمایندگی دوربین ریکو در تهران و شهرستان ها فعالیت دارد.  این مجموعه ضمن برخورداری از تجهیزات کاری مدرن و پیشرفته به ارائه ی خدمات مرتبط با فروش، تعمیر، پشتیبانی و بازیابی انواع دوربین های ریکو می پردازد. خاطرنشان می نماییم که خدمات تخصصی واحد تعمیرات نمایندگی دوربین ریکو کلیه ی دوربین های قدیم و جدید ricoh را در برمی گیرد. اگر از دارندگان یکی از دوربین های ریکو در شهرستان می باشید و به تازگی شاهد اختلالی در روند کاری آن هستید، می توانید با ثبت درخواست خود و ارسال دستگاه به نمایندگی مرکزی دوربین ریکو در تهران از خدمات غیرحضوری و تخصصی ما بهره مند شوید.

5/5 (1 امتیاز)