اشتراک گذاری

نمایندگی ریکو در تبریز

نمایندگی ریکو در تبریز تمامی خدمات مرتبط با فروش، پس از فروش و تعمیر محصولات ریکو را به کاربران ارائه می دهد. این مجموعه که یکی از واحدهای تخصصی مرکز سخت افزار ایران است با هدف رفع نیازها و خواسته های عزیزان ساکن در شهرستان تبریز راه اندازی شده است. اگرچه واحد نمایندگی ریکو در تهران مستقر می باشد اما از طریق روش های مشخصی خدمات خود را به متقاضیان ارائه می کند. این روش ها که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم، شما را از دریافت خدمات باکیفیت و مطلوب بی نیاز می کند. همانطور که می دانید شرکت ریکو یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان ماشین های اداری، دوربین و پروژکتور است که تولیدات خود را به اقصی نقاط دنیا صادر می‌کند.

ریکو یک شرکت ژاپنی بوده و از سال 1936 میلادی کار خود را در زمینه تولید محصولات الکترونیکی آغاز کرده است. سال ها از ورود محصولات ریکو به ایران می گذرد و همچنان دستگاه های ساخت این شرکت از محبوبیت بالایی نزد مشتریان برخوردار هستند. نیاز کاربران محصولات این برند به خدمات تعمیر و فروش، مرکز سخت افزار ایران را برآن داشت تا مرکزی تخصصی جهت ارائه خدمات را راه اندازی کند. اکنون با گذشت دو دهه از فعالیت این مرکز، واحدهای دیگری نیز برای ارائه خدمات به سایر شهرستان های کشور راه اندازی شده است که نمایندگی ریکو در شهر تبریز یکی از این واحدها می باشد. در ادامه با خدمات فروش و پس از فروش در این مرکز بیشتر آشنا خواهیم شد.

نمایندگی ریکو در تبریز

نمایندگی فروش ریکو در تبریز

از خدمات قابل توجه این مرکز فروش محصولات اورجینال ریکو است. شما می توانید برای خرید محصولاتی مانند پرینتر، دستگاه کپی، فکس، دوربین و پروژکتور ریکو با این مرکز تماس گرفته و مدل دستگاه مورد نظر را به صورت غیرحضوری سفارش دهید. به عبارت دیگر، اگر مدل خاصی از دستگاه های ریکو را در نظر دارید تنها با یک تماس تلفنی می توانید آن را از واحد نمایندگی ریکو در تبریز خریداری کند.

از جمله مزیت های قابل توجه درصورت خرید از این مرکز، برخورداری از گارانتی معتبر دستگاه و خدمات پس از فروش می باشد. در واقع شما با خرید از این مرکز، محصول اصلی و اورجینال ریکو را خریداری کرده اید و ضمانت نامه معتبر دستگاه مورد نظر را دریافت می کنید.

نمایندگی تعمیرات ریکو در تبریز

تعمیرات تخصصی محصولات ریکو اصلی ترین فعالیت مرکز سخت افزار ایران است. این مرکز در چارچوب اصول مشتری مدارانه خود و احترام به خواسته های کاربران خود، اقدام به ارائه خدمات باکیفیت و فوق تخصصی در زمینه تعمیرات دستگاه های ریکو کرده است. این تعمیرات با تکیه بر دو عامل «تجهیزات پیشرفته و مدرن» و «تکنسین های باتجربه و ماهر» صورت گرفته و در قبال آن به مشتریان گرامی گارانتی معتبر تحویل داده می شود.

همچنین در این مرکز، در فرآیند تعمیر دستگاه ها از قطعات اصلی و فابریک بهره گرفته می شود تا عیوب آن ها به طور کامل برطرف شده و کیفیت دستگاه کاهش پیدا نکند. شما عزیزان برای دریافت خدمات تعمیر نمایندگی ریکو در تبریز کافی است دستگاه خود را به این مرکز ارسال کنید. در ادامه شیوه ارسال دستگاه را بررسی خواهیم کرد.

نحوه ارسال دستگاه به نمایندگی ریکو در تبریز

ارسال دستگاه مورد نظر به مرکز سخت افزار ایران به این صورت می باشد که پس از تماس با کارشناسان فنی و مطلع کردن آن ها از ایراد دستگاه، نسبت به بسته بندی آن اقدام نمایید. سعی کنید بسته بندی دستگاه را با دقت و احتیاط کامل انجام دهید تا آسیب بیشتری به آن وارد نشود. بهتر است در یک برگه کاغذ تمامی ایرات مشاهده شده در دستگاه و سرویس های قبلی آن را نوشته و در داخل بسته دستگاه بگذارید. این امر به کارشناسان در بررسی مشکل دستگاه کمک کرده و فرآیند تعمیر را تسریع می بخشد.

شما عزیزان می توانید برای تعمیر پرینتر ریکو، دستگاه کپی و سایر محصولات این برند، از خدمات ارسال دستگاه به مرکز سخت افزار ایران استفاده کنید. 

پس از این کار آن را به آدرس واحد نمایندگی ریکو در تبریز ارسال کنید. توجه داشته باشید که رسید پستی را تا زمان تحویل دستگاه نزد خود نگه دارید. زمانی که دستگاه به دست متخصصان مرکز سخت افزار ایران برسد شما را از آن مطلع می کنند. روند عیب یابی دستگاه بلافاصله پس از دریافت آن آغاز شده و با مشخص شدن ایرادات آن، هزینه احتمالی تعمیر و تعویض قطعات به اطلاع شما می رسد. آنگاه اگر تمایل به تعمیر داشته باشید، دستگاه توسط کارشناسان باتجربه تعمیر می شود و پس از پایان کار، مجدداً به آدرس شما ارسال می شود.

نمایندگی ریکو

مرکز تخصصی فروش و تعمیرات ریکو در مرکز سخت افزار ایران همواره آماده پاسخگویی به سوألات و درخواست های شما عزیزان می باشد. این مرکز در تمامی ایام هفته فعال بوده و تکنسین های آن تلاش دارند نیازهای مشتریان را در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ دهند. نمایندگی ریکو از چندین سال تجربه مفید برخوردار بوده و توانسته است در این سال ها رضایت خاطر مشتریان را جلب کند. کیفیت خدمات و نحوه ارائه آن سبب شده است مشتریان بیشتری به این مرکز اعتماد کرده و روز به روز به تعداد آنان افزوده شود. این موضوع همت مرکز سخت افزار ایران را برای ارائه خدمات مطلوب تر بیشتر کرده است.