نمایندگی ریکو در اصفهان

نمایندگی ریکو

مرکز سخت افزار ایران جهت بهره مندی هموطنان از خدمات مرتبط با محصولات ریکو، نمایندگی ریکو در اصفهان را راه اندازی کرده است. در این نمایندگی سرویس های مختلفی ارائه می شود و عزیزان اصفهانی می توانند برای دریافت خدمات فروش و تعمیر دستگاه های ریکو در همان شهر اصفهان اقدام کرده و نیاز خود را برطرف کنند. چگونگی استفاده از این خدمات را در ادامه مطلب به شما خواهیم گفت اما قبل از آن بهتر است بدانید نمایندگی ریکو در چه زمینه ای فعالیت می کند. این مرکز تنها نماینده رسمی شرکت Ricoh در ایران است.

ریکو در زمینه ساخت ماشین های اداری، فکس و دوربین فعالیت دارد و محصولات باکیفیتی را روانه بازار می کند. در کشور ما نیز محصولات ریکو خریداران زیادی داشته و محبوبیت قابل توجهی میان کاربران دارد. این موضوع وجود مرکزی رسمی جهت ارائه سرویس های پس از فروش را ضروری می کند. نمایندگی ریکو در تهران از بدو ورود محصولات این شرکت به ایران توانست به عنوان مرکزی رسمی خدمات مورد نیاز را به کاربران ارائه دهد. خدمات فروش، پس از فروش و تعمیر محصولات ریکو سه فعالیت اصلی و عمده این نمایندگی می باشد و آن را به همه کاربران به ویژه کاربران شهرستانی ارائه می کند. در ادامه مطلب با نمایندگی ریکو در شهر اصفهان آشنا خواهید شد.

نمایندگی ریکو در اصفهان

معرفی نمایندگی ریکو در اصفهان

از آنجا که نمایندگی رسمی ریکو در تهران مستقر می باشد احتمالاً این سؤال ذهن شما را درگیر کرده باشد که نمایندگی ریکو در شهر اصفهان کجاست؟ واقعیت امر این است که نمایندگی ریکو شعبه ای به نام نمایندگی ریکو در شهرستان ها دایر کرده که در خود مرکز فعالیت دارد. بنابراین زمانی که از نمایندگی ریکو در اصفهان صحبت می کنیم، منظور بخش نمایندگی ریکو این شهرستان در مرکز نمایندگی ریکو در تهران است.

راه اندازی این شعبه با هدف دسترسی همه هموطنان به خدمات نمایندگی ریکو به ویژه خدمات مرتبط با تعمیر محصولات این شرکت بوده است. تعمیر فتوکپی ریکو، تعمیر پرینتر، تعمیر دوربین ریکو و تعمیر و عیب یابی سایر محصولات این شرکت در نمایندگی ریکو انجام شده و هموطنان عزیز در شهر اصفهان می توانند از تعمیرات تخصصی دستگاه های ریکو برخوردار شوند.

چگونه از خدمات نمایندگی ریکو در اصفهان استفاده کنیم؟

حال که متوجه شدید نمایندگی Ricoh در اصفهان کجاست و چه خدماتی ارائه می دهد، بهتر است روش استفاده از این خدمات را بدانید. جهت خرید محصولات ریکو می توانید با نمایندگی تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. پس از پرداخت وجه، دستگاه به آدرس شما ارسال می شود. اما برای استفاده از خدمات تعمیر باید دستگاهتان را به آدرس نمایندگی ارسال کنید. البته با توجه به نوع دستگاه شیوه ارسال متفاوت است.

اگر دستگاه شما از محصولاتی با ابعاد و وزن بالا مانند دستگاه کپی است حمل و نقل آن هزینه بر بوده امکان پذیر نیست. بنابراین تنها قطعه آسیب دیده را به نمایندگی ارسال کنید. نحوه ارسال نیز به این صورت است که پس از تماس با کارشناسان نمایندگی، دستگاه یا قطعه را بسته بندی نموده و به آدرس شعبه شهرستان های نمایندگی ریکو ارسال نمایید. با این کار شما توانسته اید از خدمات تخصصی تعمیرات نمایندگی ریکو در اصفهان بهره مند شوید.

مزایای بهره مندی از خدمات نمایندگی Ricoh در اصفهان

ارسال دستگاه به نمایندگی تعمیرات ریکو در تهران مزایای متعددی برای شما به همراه دارد. بهره مندی از خدمات مطلوب و باکیفیت مهمترین مزیتی است که شما به دست می آورید. تفاوت نمایندگی رسمی ریکو با سایر مراکز تعمیراتی این است که نمایندگی ریکو قانونی، رسمی و تخصصی است و تمامی خدمات خود را در بخش تعمیرات گارانتی می کند اما سایر مراکز چنین ویژگی هایی ندارند. کاهش هزینه می تواند دومین مزیت مهم استفاده از خدمات غیرحضوری نمایندگی ریکو در اصفهان باشد.

درصورتی که بخواهید از خدمات نمایندگی استفاده کنید و به تهران بیایید قطعاً باید هزینه زیادی برای رفت و آمد و حمل و نقل دستگاه بپردازید. درصورتی که در این شیوه شما تنها هزینه ارسال دستگاه را که هزینه قابل توجهی نمی باشد پرداخت می کنید. نمایندگی ریکو بابت تمامی خدمات خود اعم از تعمیر و تعویض قطعات، ضمانت نامه کتبی به مشتریان تقدیم می کند. این موضوع شاید بزرگ ترین مزیت استفاده از خدمات نمایندگی ریکو در اصفهان باشد که در هیچ مرکز دیگری ارائه نمی شود.

مطالب مرتبط

فهرست