نمایندگی فتوکپی ریکو

نمایندگی فتوکپی ریکو با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی ریکو فراهم گشته است. نمایندگی دستگاه کپی ریکو در بخش فروش، عرضه‌کنندۀ مدلهای گوناگون دستگاه‌های کپی Ricoh و در پارت تعمیر، ارائه‌دهندۀ خدمات پس از فروش  مرتبط با این محصول است.

تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی فتوکپی ریکو توسط تیمی از کارشناسان متخصص در دو حوزه فروش و تعمیر انجام می‌پذیرد. نمایندگی دستگاه فتوکپی ریکو با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه‌ی تعمیرات تخصصی دستگاه‌های کپی ریکو مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ تجهیزات چاپ عرضه می‌دارد.

نمایندگی فتوکپی ریکو

خدمات ارائه شده در نمایندگی فتوکپی ریکو

فروش دستگاه کپی ریکو:

یکی از خدمات قابل دریافت با حضور در نمایندگی فتوکپی ریکو، خرید دستگاه‌های کپی این برند است. فروش دستگاه کپی ریکو در این مجموعه، توسط تیم کارشناسی بخش فروش انجام می پذیرد. متقاضیان دستگاه‌های کپی ریکو می توانند به نمایندگی فروش دستگاه فتوکپی ریکو مراجعه نمایند و پس از دریافت مشاوره ها و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به خرید دستگاه مدنظرشان اقدام نمایند.

دستگاه های خریداری شده از این مرکز، برخوردار از تمامی سرویس ها و خدماتِ پس از فروش هستند از اینرو کارشناسان ما پس از خرید دستگاه کپی، همراه شما خواهند بود و تمامی عملیات مورد نیاز اعم از حمل و تحویل کالا، نصب، راه اندازی و …  را انجام می دهند. کیفیت، تضمین اورجینال بودن محصول خریداری شده و ارائه تخصصی ترین سرویس های خدمات پس از فروش برخی از مزیت های قابل توجه نمایندگی دستگاه کپی ریکو است.

تعمیرات دستگاه کپی ریکو:

دستگاه‌های کپی ریکو نیز علی‌رغم کیفیت بالای ساخت، به مرور زمان نیازمند سرویس، گردزدایی و یا تعمیر می‌گردند. نکته‌ی حائز اهمیت در این میان توجه به تعمیر دستگاه کپی Ricoh به دست افرادی است که در این زمینه تخصص و تجربه کافی را داشته باشند. بنابراین اگر شما نیز در حال حاضر جزو آن‌دسته از افرادی هستید که دستگاه آن‌ها دچار نقص شده و برای تعمیر دستگاه کپی ریکو خود به دنبال مکانی قابل اطمینان هستید، به شما توصیه می‌شود تعمیر دستگاه کپی ریکو خود را به افرادِ متخصص و نمایندگی‌های مجاز بسپارید.

به یاد داشته باشید تعمیر دستگاه کپی توسط افراد غیرمجاز، ممکن است علاوه بر وارد کردن صدمات جدی به دستگاه کپی، امکان اصلاح و بازیابی آن را برای همیشه از بین ببرد. نمایندگی فتوکپی ریکو، یکی از معدود نمایندگی‌های مجاز این برند است که با همکاری تیمی از خبره‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان، ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی، ترمیم، تعمیر و تعویض قطعات دستگاههای کپی ریکو به متقاضیان است.

تعمیر دستگاه کپی ریکو در محل:

سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر دستگاه کپی ریکو غالباً به صورت سرویس در محل انجام می پذیرد. مگر آنکه امکان جداسازی قطعه معیوب از دستگاه کپی و تحویل آن به تعمیرگاه مرکزی ریکو وجود داشته باشد. در غیر اینصورت، یعنی در شرایطی که امکان جداسازی قطعه معیوب وجود نداشته باشد- کارشناسان ما خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر کپی ریکو را بر روی این دستگاه اِعمال می نمایند.

کارشناسان اعزامی جهت تعمیر کپی ریکو در محل، از میان زبده ترین و خبره ترین کارشناسان تعمیر برگزیده شده اند، تا با یک بار حضور در محل قادر به رفع کلیه اشکالات پیش آمده در دستگاه گردند. شما کاربران عزیز در صورت نیاز به استفاده از روش تعمیر دستگاه کپی ریکو در محل  می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در نمایندگی فتوکپی ریکو تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

تعویض قطعات دستگاه کپی ریکو:

کاربران دستگاه‌های کپی ریکو می‌توانند سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر، بهسازی، تعویض و بهبود عملکرد قطعات دستگاه کپی خویش را با حضور در نمایندگی نمایندگی فتوکپی ریکو دریافت نمایند.

خدمات ارائه شده در نمایندگی کپی ریکو، منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه تعمیرات مرتبط با این دستگاه اعم از تعمیر ccd کپی ریکو، تعمیرات کاغذ کش کپی ریکو، تعمیر یونیت درام کپی، تعمیر یونیت فیوزینگ کپی، تعمیر یونیت لیزر فتوکپی ریکو، تعمیر یونیت اسکن کپی، تعمیر مین برد کپی، تعمیر و تعویض بلید دستگاه کپی ریکو، تعویض دولوپر دستگاه کپی، تعمیر و تعویض برد پاور کپی ریکو و … را شامل می‌گردد. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی دستگاه کپی ریکو مشمول گارانتی و ضمانت است و تعویض قطعات معیوب صرفاً پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه و تأیید وی انجام می‌شود.

نمایندگی فتوکپی ریکو و گارانتی خدمات

در نمایندگی فتوکپی ریکو، جهت پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، ارتقاء سطح کیفی خدمات و کسب رضایت بیش از پیش هموطنان گرامی تلاش شده تا کلیه خدمات ارائه شده مشمول گارانتی و ضمانت باشد. مدت زمان گارانتی خدمات در نمایندگی فتوکپی ریکو بسته به تشخیص تعمیرکار است و غالباً پس از اتمام تعمیر، به دارنده دستگاه اعلام می گردد.

گارانتی تعمیرات دستگاه کپی ریکو، بدان منظور صورت گرفته که دارنده دستگاه دغدغه‌ای در باب هزینه و تعمیرات دستگاه خویش نداشته باشد و اطمینان داشته باشد که در صورت صرف هزینه، دستگاه معیوب وی، تعمیر شده و کیفیت نخستین خود را بازخواهد یافت. باید توجه داشت که برخی از خدمات مرتبط با دستگاه کپی (نظیر شارژ کارتریج، تونر، دولوپر و ..) مشمول گارانتی و ضمانت نمی‌باشد.

مطالب مرتبط

فهرست