اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر صفحه نمایش دوربین ریکو

یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی دوربین ریکو، تعمیر صفحه نمایش دوربین ریکو است. امروزه تقریباً همه دوربین های عکاسی و فیلم برداری پیشرفته و حرفه ای ریکو از صفحه نمایش برخوردار هستند. مدل هایی نیز از دوربین ریکو وجود دارد که صفحه نمایش آنها لمسی است. از طریق صفحه نمایش دوربین، کاربر می تواند تصاویر ثبت شده را مشاهده کرده و حتی تنظیمات دوربین را نیز اعمال کند. بنابراین اگر این قطعه خراب شده و قادر به ارائه تصویر نباشد، قطعاً با محدودیت هایی مواجه خواهید شد.

در این صورت نه می توانید تصاویر ثبت شده را ببینید، نه آنچه مقابل دوربین است را مشاهده کنید و نه می توانید تنظیمات را به شکل مناسبی اعمال کنید. با اینکه از دیرباز دوربین های ریکو از نظر کیفیت و مقاومت جزو باکیفیت ترین دوربین های بازار محسوب می شوند اما اتفاقات ناخواسته و ناگهانی می تواند سبب بروز مشکل در این دستگاه شود. برای مثال افتادن دوربین از دست شما باعث آسیب رسیدن به ال سی دی می شود. با این وجود، خرابی صفحه نمایش به این معنی نیست که آن را برای همیشه از دست داده اید بلکه در نمایندگی تعمیر دوربین ریکو، با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنسین های باتجربه، صفحه نمایش دوربین شما تعمیر می گردد. با ما همراه باشید تا در این باره بیشتر صحبت کنیم.

تعمیر صفحه نمایش دوربین ریکو

عواملی که تعمیر صفحه نمایش دوربین ریکو را به دنبال دارند

دلایل متعددی برای خرابی صفحه نمایش دوربین وجود دارد. ضربه خوردن و افتادن دوربین از رایج ترین عواملی هستند که باعث صدمه دیدن LCD دستگاه می شوند. در اثر ضربه ممکن است بخشی یا کل صفحه نمایش آسیب ببیند. شکستن صفحه نمایش، یکی از بدترین نوع خرابی های ال سی دی است که امکان تعمیر آن نیز وجود ندارد. تابش نور مستقیم و یا حرارت به ال سی دی، دومین عاملی است که خرابی این بخش از دوربین ریکو را به همراه دارد.

در صورتی که صفحه نمایش در معرض نور آفتاب باشد به شدت آسیب دیده و به تدریج از کار می افتد. از دیگر دلایلی که تعمیر صفحه نمایش دوربین ریکو را برای شما ضروری می کند، باز و بسته کردن زیاد صفحه نمایش، است. این کار علاوه بر آسیب زدن به صفحه نمایش ممکن است باعث پارگی کابل رابط تصویر شود. همچنین آب خوردگی و نفوذ گرد و غبار نیز عواملی هستند که باعث بروز خرابی و مشکل در ال سی دی دوربین ریکو می شوند. بنابراین تا حد زیادی نحوه مراقبت از دستگاه در سلامتی صفحه نمایش آن نقش دارد. بسیاری از عواملی که ذکر شد در اثر سهل انگاری و رعایت نکردن اصول نگهداری دوربین باعث آسیب دیدن صفحه نمایش شده اند.

تعمیرات صفحه نمایش دوربین ریکو

اینکه آیا امکان تعمیر ال سی دی دوربین وجود دارد یا نه به این موضوع بستگی دارد که صفحه نمایش چه نوع و چه میزان آسیب دیده است. تشخیص این موضوع نیز توسط تکنسین های فنی صورت می گیرد. به طور کلی اگر آسیب صفحه نمایش جزئی بوده و اتصالات آن را در برگیرد می توان آن را تعمیر کرد. پارگی کابل رابط، شکستگی لایه محافظ صفحه نمایش و مواردی از این دست، از جمله خرابی هایی هستند که در آنها تعمیر صفحه نمایش دوربین ریکو وجود دارد. کارشناسان برای تعمیر دوربین از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته و فوق حرفه ای بهره می گیرند.

تعویض صفحه نمایش دوربین ریکو

همیشه امکان تعمیر ال سی دی دوربین وجود ندارد. گاهی ضربه ای که به صفحه نمایش وارد می شود باعث شکستگی یا ترک خوردن آن می شود. در این شرایط به هیچ وجه امکان تعمیر ال سی دی وجود ندارد و تنها راه حل رفع مشکل، تعویض صفحه نمایش می باشد. همچنین سوختگی ال سی دی به دلیل آب خوردگی یا دلایل دیگر نیز، امکان تعمیر صفحه نمایش دوربین ریکو را منتفی می کند. با این حال بد نیست بدانید که تعمیر و تعویض صفحه نمایش دوربین امری تخصصی است و به تجهیزات و ابزار خاصی نیاز دارد. نمایندگی تعمیرات دوربین ریکو با داشتن این ویژگی های، تعمیر و تعویض ال سی دی دوربین را به بهترین نحو انجام می دهد.

نمایندگی رسمی ریکو

نمایندگی رسمی ریکو مجموعه ای است که با در اختیار داشتن تکنسین های مجرب و تجهیزات پیشرفته علاوه بر تعمیر انواع دوربین عکاسی و فیلم برداری ریکو، سرویس های مرتبط با سایر محصولات ریکو را نیز ارائه می کند. تعمیر دوربین ریکو، تعمیر پرینتر ریکو، تعمیر دستگاه کپی ریکو، تعمیر فکس ریکو و تعمیر پروژکتور ریکو در واحدهای تخصصی و جداگانه انجام می شود. تمامی کاربران محصولات ریکو می توانند از طریق تماس با این مرکز، درخواست خود را برای دریافت خدمات تخصصی ثبت نمایند. در اسرع وقت به تمامی درخواست ها رسیدگی می شود.