اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر دستگاه کپی ریکو M 2701

ریکو سرویس امروز به بررسی نحوه تعمیر دستگاه کپی ریکو M 2701 می پردازد. اگرچه روند کلی تعمیرات دستگاه کپی در بیشتر برندها و مدل ها یکسان است، با این حال احتمال وجود برخی تغییرات در برخی مراحل وجود دارد. نکته دیگر این که معمولا بیشتر مشکلات دستگاه کپی با اقداماتی ساده برطرف می شوند. اما برخی مشکلات، ناشی از خرابی یا حتی سوختن قطعات هستند و به همین دلیل هم باید اجزای دستگاه را عیب یابی، ترمیم و یا تعویض کرد. این کار نیاز به تجهیزات و البته مهارت ویژه ای دارد و باید در محیط تخصصی انجام شود. اگر با  چنین مشکلاتی در دستگاه کپی خود مواجه شدید، مثل گیر کردن کاغذ، خاموش شدن یا روشن نشدن، کپی نگرفتن و …، حتما برای تعمیر فتوکپی ریکو M 2701 به مراکز معتبر و مجاز مراجعه کنید. تیم تعمیرات کپی در نمایندگی ریکو مرکز سخت افزار ایران برای ارائه با کیفیت ترین خدمات در خدمت شما هستند.

تعمیر دستگاه کپی ریکو M 2701

هزینه تعمیر دستگاه کپی ریکو M 2701 چقدر است؟

برای برآورد هزینه تعمیر دستگاه کپی ریکو M 2701، باید تا پایان عیب یابی آن صبر کنید. قیمت تعمیرات این دستگاه، با توجه به قطعه آسیب دیده و میزان و شدت خرابی آن، متفاوت است. ممکن است مشکل با اقداماتی بسیار ساده برطرف شده و اصلا نیازی به ترمیم یا تعویض قطعات نباشد. اگر قطعات آسیب دیده قابل ترمیم باشند، قیمت تعمیرات کپی ریکو M 2701 چندان بالا نیست. در صورت نیاز به تعویض اجزای معیوب، باید مبلغی را نیز صرف خرید قطعه جدید کنید. نمونه های اورجینال معمولا گران تر هستند و در عوض، کیفیت به مراتب بهتری را ارائه می دهند.

خدمات تخصصی تعمیر فتوکپی ریکو M 2701

بررسی و عیب یابی دستگاه، تعمیر و تعویض فیوزینگ، تعویض و پاکسازی درام، شارژ و تعویض کارتریج، تعمیر کاغذ کش، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، ترمیم مین برد، ترمیم و تعویض دکمه های آسیب دیده، تعویض مواد مصرفی، تعویض کابل ها و اتصالات آسیب دیده و … مهم ترین خدمات تعمیر دستگاه کپی ریکو M 2701 به شمار می روند. البته تمامی این سرویس ها توسط نمایندگی ریکو مرکز سخت افزار ایران، گارانتی می شوند. این یعنی می توانید در بازه زمانی تعیین شده، هرگونه ایراد و مشکل احتمالی را پیگیری کنید.

شارژ و تعویض کارتریج ریکو M 2701

در بیشتر موارد، کارتریج دستگاه های کپی یکبار مصرف بوده و نمی توان آنها را شارژ کرد. در این صورت، شارژ کارتریج دستگاه کپی ریکو M 2701، می تواند باعث بروز مشکلی به نام تونرریزی شود. برای تعویض کارتریج ریکو M 2701 هم باید دستگاه باز شده و این قطعه بر حسب مدل، قطعه جدید در آن نصب شود. تیم تعمیر دستگاه کپی ریکو M 2701 در صورت شارژ کارتریج، از با کیفیت ترین مواد مصرفی استفاده می کنند و اگر بخواهند این قطعه را تعویض کنند، تنها از نمونه اورجینال استفاده می کنند.

تعمیر فیوزینگ کپی ریکو مدل M 2701

کاهش شدید کیفیت چاپ، به ویژه بعد از شارژ کردن کارتریج، معمولا نشان دهنده خرابی قطعه ای به نام فیوزینگ است که با عنوان هیتر هم شناخته می شود. معمولا وقتی فیوزینگ ایراد داشته باشد، دستگاه این مسئله را در قالب ارورهایی به کاربر اعلام می کند. بنابراین راحت می توان خرابی این قطعه را تشخیص داد. گاهی هم از کار افتادن فیوزینگ یا درست کار نکردن آن، باعث ایجاد خطوطی روی برگه می شود. با تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی ریکو M 2701، این مشکلات حل می شوند. البته هیتر قابل ترمیم نیست و برای تعمیر دستگاه کپی ریکو M 2701، باید این قطعه را تعویض کرد.

تعمیر برد پاور فتوکپی ریکو M 2701

اقدام دیگری که در روند تعمیرات دستگاه کپی ریکو M 2701 انجام می شود، تعمیر برد پاور است. برد پاور با برق در ارتباط است و انرژی مورد نیاز قطعات را تامین می کند. بنابراین خرابی آن می تواند مانع از روشن شدن دستگاه شده و یا حتی به قطعات دیگر آسیب برساند. خوشبختانه برد پاور، برخلاف فیوزینگ، قابل ترمیم است و معمولا نیازی به تعویض کردن آن نیست.  

تعمیرات دستگاه کپی ریکو M 2701 در محل

برای این که دستگاه کپی شما به درستی ترمیم شده و کمترین هزینه و زحمت را برای تعمیر آن متحمل شوید، امکان تعمیر دستگاه کپی ریکو M 2701 در محل در مرکز سخت افزار ایران فراهم شده است. با استفاده از این سرویس، تیم تعمیرات به محل مورد نظر کاربر اعزام شده و اقدامات لازم در جهت رفع مشکلات این محصول را انجام می دهند. برای دریافت این سرویس، کافی است با نمایندگی تعمیرات کپی ricoh تماس بگیرید. تیم پشتیبانی پس از انجام هماهنگی های لازم، کارشناسان را به آدرس مورد نظرتان اعزام می کنند.

مشخصات کپی ricoh M 2701

 • سایز کاغذ قابل استفاده: A3, A4, A5, A6, B4, B5, B6
 • سرعت اسکن: 18 برگ سیاه سفید در دقیقه ، 6 برگ رنگی در دقیقه
 • سرعت کپی سیاه و سفید: تا 25 برگ در دقیقه
 • صفحه نمایش LCD: دارد
 • ظرفیت سینی کاغذ  استاندارد: 500 برگ ، ماکسیمم 1500 برگ برگ
 • کاربری:3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • کارکرد کارتریج مشکی: 2000 برگ استاندارد
 • نوع اسکنر: Flatbed،ADF
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0 ,  پورت Ethernet
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • نوع صفحه نمایش:  4-Line LCD
 • وزن: 39 کیلوگرم