اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
  • خانه
  • اخبار
  • ریکو، عنوان بهترین شرکت در جایزه Biz Awards را به خود اختصاص داد

ریکو، عنوان بهترین شرکت در جایزه Biz Awards را به خود اختصاص داد

شاخه آمریکایی کمپانی ریکو، عنوان بهترین شرکت در جایزه Biz Awards را به خود اختصاص داد. کمپانی ریکو موفق به اخذ مدال طلای این جایزه در دسته نوآورانه‌‌ترین شرکت شد. به گزارش نمایندگی ریکو در ایران، شاخه آمریکایی شرکت ریکو در جایزه بیزینس اواردز یا Biz Awards که در ماه پایانی سال 2018، ماه دسامبر، برگزار شد، خوش درخشید و جایزه نوآورانه ترین شرکت را به خود اختصاص داد.

داوران این جایزه، -که ریکو را شایسته‌ی عنوان بهترین شرکت در جایزه Biz Awards دانستند،- نویسندگان و گزارشگران انتشارات و رسانه‌های مطرح آمریکای شمالی هستند.

شرکت ریکو

استراتژی شرکت ریکو جهت دریافت بهترین شرکت در جایزه Biz Awards

در یک سال گذشته، کمپانی ریکو استراتژی جدید خود با عنوان «جرقه رشد جهانی» را دنبال کرده است. هدف این استراتژی شرکت ریکو آن است که مرزهای سنتی تکنولوژی را درنوردید و محیط کار را به یک محیط دیجیتالی تبدیل نماید. در واقع، هدف کمپانی ریکو این است که با ایجاد یک محیط کار دیجیتال، امنیت به اشتراک گذاشتن اطلاعات را بالا ببرد، همکاری را ارتقا دهد و بهره وری در محیط کار را افزایش دهد. کمپانی ریکو در این استراتژی سعی کرده است نوآوری هایی در زمینه ارتباطات و همکاری در محیط کار ایجاد نماید.

از 8 سال پیش (یعنی از سال 2011) تاکنون، هر ساله جایزه Biz Awards به شرکت های پیشرو اعطا می شود و شرکت های گوناگون، از شرکت های بسیار بزرگ گرفته تا استارت آپ ها، برای کسب این جایزه به رقابت با هم می پردازند. داوران این جایزه، شرکت های امریکایی و کانادایی را ارزیابی می کنند و به همین دلیل است که جایزه نوآورانه ترین شرکت به شاخه آمریکایی شرکت ریکو اعطا شده است.

کمپانی ریکو در اصل یک شرکت ژاپنی است که در برخی از کشورهای دنیا، شاخه تولیدی دارد و کل کشورهای دنیا، بازار فروش محصولات اداری و دفتری آن محسوب می شوند.

اختصاص عنوان نوآورانه‌ترین کمپانی آمریکای شمالی به ریکو

جایزه Biz Awards سال 2018 در 70 دسته متفاوت، نظیر نوآورانه ترین محصول، بهترین خدمات جدید، برنامه بازاریابی، نوآورانه ترین شرکت، بهترین محیط کار و غیره، برگزار شد. شرکت ریکو که سابقه فعالیت بیش از 80 ساله دارد، توانست عنوان نوآورانه ترین کمپانی فعال در آمریکای شمالی را به خود اختصاص دهد.

کمپانی ریکو تمرکز زیادی بر نوآوری و فن آوری های نوین دارد و در حوزه پرینت تجاری و صنعتی، دوربین های دیجیتال، سیستم های صنعتی، ماشین های اداری و دفتری و خدمات IT فعال است. دفتر مرکزی کمپانی ریکو در توکیو، پایتخت ژاپن قرار دارد و این شرکت در بیش از 200 کشور و منطقه دنیا، عملیات تجاری خود را گسترش داده است.

کل فروش شرکت ریکو در سال مالی گذشته 19.4 میلیارد دلار بود و از این حیث این شرکت، یک غول تجاری محسوب می شود. بد نیست بدانید که ریکو اخیراً یک مرکز برای توسعه و تحقیقات پرینت سه بعدی و پرینت صنعتی و یک مرکز برای بازاریابی پرینترهای 3D راه اندازی کرده است.

هدف این مرکز، بازاریابی، برنامه ریزی راهبردی و توسعه کسب و کار و محصولات ریکو در صنعت پرینترهای 3D است. انتظار می رود با سرمایه گذاری شرکت های بزرگ در زمینه پرینترهای سه بعدی، تحولات چشمگیری در این صنعت نوظهور روی دهد.

نمایندگی ریکو در تهران

نمایندگی ریکو جهت ارائه هر چه تخصصی‌تر خدمات به کاربران خویش، پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا را در اختیار کادر فنی و کارشناسان حاضر در این مرکز قرار داده است و در تلاش است تا با رفع نواقص و اشکالات مطرح شده از سوی کاربران و مشتریان گرامی بالاترین سطح کیفی خدمات را در دو حوزه تعمیر و فروش محصولات ریکو، به آنان ارائه نمایند.

کارشناسان این مرکز تمامی توان و امکانات خویش را به کار بسته اند تا خدماتی لایق و سزاوار نام ریکو به کاربران آن ارائه دهند. امتیازات دیگر نمایندگی ریکو صرفه‌جویی در زمان و هزینه، سرعت بالای انجام تعمیرات، انجام مشاوره پیش از تعمیر و اعلام نتیجه‌ی نهایی پس از تعمیر و سرویس دستگاه‌هایی است که سایر همکاران قادر به تعمیر آنها نبوده‌اند.