تعمیر فتوکپی ریکو آفیشیو 2045

پیش از پرداختن به برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر فتوکپی ریکو آفیشیو 2045 بد نیست نگاهی به ویژگی‌های کلی این دستگاه و قابلیت‌های آن داشته باشیم. فتوکپی آفیشیو 2045 یکی از دستگاه‌های خوش‌ساخت و پرفروش برند ریکو است که علاوه بر کپی، قابلیت پرینت، اسکن و فکس را نیز دارد. این دستگاه دارای ADFF و صفحه نمایشگر کاملاً لمسی است. بنا بر ادعای شرکت سازنده، فتوکپی ریکو آفیشیو 2045، با هر بار تعویض تونر می‌تواند چیزی حدود 30000 برگ را به چاپ برساند.
این دستگاه در هر دقیقه می‌تواند 45 برگ را به چاپ برساند. طراحان فتوکپی Aficio 2045 برای این دستگاه 4 مخزن کاغذ 500 برگی در نظرگرفته‌اند. به طور کلی فتوکپی ریکو آفیشیو 2045 یک دستگاه کاربردی با قابلیت‌های خوب است که می‌تواند نیاز طیف وسیعی از کاربران عادی و حرفه‌ای را برآورده سازد. در بخش‌های آتی به برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر فتوکپی ریکو آفیشیو 2045 اشاره خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

تعمیر تخصصی فتوکپی ریکو آفیشیو 2045

در این بخش به برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر فتوکپی ریکو آفیشیو 2045 اشاره خواهد شد. کاربران این دستگاه می‌توانند در صورت نیاز به هر یک از سرویس‌های اشاره شده در بخش زیر و یا سایر سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر کپی ریکو تماس بگیرند.  شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی کپی ریکو، جز در مواردی معدود مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعمیر فتوکپی ریکو آفیشیو 2045

تعمیر بلید فتوکپی ریکو آفیشیو 2045

در طول فرآیند چاپ، پس از آنکه تصویر از درام به کاغذ یا به تسمه انتقال داده می‎شود، مازادِ تونری که مورد استفاده قرار گرفته است در سطح درام‎ها باقی می‌ماند. این تونر مازاد می‌بایست پیش از آغاز عملیات بعدی درام، از روی سطح درام پاک شده و تمیز گردد. وایپر بلید، تونرهای باقی مانده بر سطح درام را جمع آوری کرده و آنها را به مخزن تونرهای ضایعاتی انتقال می‌دهد. در تعمیر و تعویض بلید دستگاه کپی، ابتدا سیم شارژر، سپس درام و در نهایت بلید دستگاه کپی خارج می‌شود تا پس از بررسی‌های انجام شده، نیاز به تعویض یا تعمیر بلید مشخص گردد. در صورت تعویض بلید دستگاه فتوکپی، این قطعه حتما به تونر آغشته می‌گردد تا از گیر کردن‌های احتمالی آن جلوگیری شود. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این قطعه از طریق تماس با پارت تعمیر فتوکپی ریکو آفیشیو 2045 قابل دریافت است.

تعویض دولوپر فتوکپی ریکو آفیشیو 2045

بسیاری از کاربران دستگاه های کپی، دولوپر را به عنوان یک ماده مصرفی می شناسند، درحالی‌که دولوپرها به واقع مصرف نمی‌شوند بلکه بعد از مدتی خواص و کارایی خود را از دست می دهند و درست به همین دلیل است که می‌بایست تعویض ‌شوند. جهت تعویض دولوپر فتوکپی ریکو آفیشیو 2045 بهتر است از بهترین محصولات ممکن در بازار استفاده کنید چرا که کیفیت دولوپر تأثیر مستقیمی در کیفیت چاپ دارد. هر گونه ایرادی در کیفیت دولوپر علاوه بر تاثیر منفی بر کیفیت چاپ، مصرف تونر دستگاه را نیز به شدت بالا خواهد برد و عوارض دیگری مانند ریزش پودر تونر را در پی خواهد داشت. توجه داشته باشید که در صورت تعویض دولوپر دستگاه کپی ریکو و مشاهده خطای روشن ماندن چراغ مربوط به آن، می‌بایست نسبت به ریست کردن کنتور دولوپر اقدام نمایید. خدمات تخصصی مرتبط با این سرویس از طریق تماس با پارت تعمیر فتوکپی ریکو آفیشیو 2045 قابل دریافت است.

‌رفع ارورهای فتوکپی ریکو آفیشیو 2045

به دلیل فراوانی کدخطاهای مرتبط با دستگاه‌های فتوکپی ریکو، امکان حفظ تمامی آنها وجود ندارد و کاربر ناچار است با مشاهده هر کدخطا به دفترچه راهنمای دستگاه کپی مراجعه کند. (در فضای اینترنت نیز برخی از کدخطاها و معنای آنها وجود دارد). نکته دیگر آنکه کدخطای هر دستگاه با دستگاه دیگر تفاوت دارد. از این رو جهت رفع ارورهای دستگاه کپی ریکو، به نوع و مدل دستگاه و ارورهای اختصاصی آن توجه شود. (نکته: برخی از ارورها و کدخطای مرتبط با دستگاه‌های کپی ریکو در بخش مقالات همین وبسایت توضیح داده است). در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با رفع کدخطاهای دستگاه کپی و سایر خدمات مرتبط با تعمیر فتوکپی ریکو آفیشیو 2045 می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی ریکو تماس بگیرید.

تعمیر کاغذکش فتوکپی ریکو آفیشیو 2045

توجه داشته باشید که گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی لزوماً به معنای خرابی این بخش از دستگاه نیست با این وجود در صورت مشاهده اشکال در روند کشیده شدن کاغذ می‌بایست این بخش از دستگاه نیز بررسی گردد. یکی از بهترین کارهایی که جهت پیشگیری از خرابی کاغذ کش دستگاه کپی می توان انجام داد استفاده از کاغذهای مناسب است. توجه و رعایت این موضوع نیاز ما به تعمیر فتوکپی ریکو آفیشیو 2045 را کمتر می سازد و احتمال بروز خرابی در کاغذکش دستگاه را به حداقل می رساند. اما در ارتباط با کاغذ مناسب برای دستگاه کپی می‌بایست ویژگی هایی چون جنس، وزن، نوع بافت کاغذ و کیفیت کاغذ مورد بررسی قرار گیرد. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این قطعه از طریق تماس با نمایندگی تعمیر پرینتر ریکو قابل دریافت است.

تعمیر فتوکپی ریکو آفیشیو 2045 در محل

تعمیر فتوکپی ریکو آفیشیو 2045، به دلیل ابعاد بالای این دستگاه، غالباً به صورت تعمیر در محل انجام می پذیرد. مگر آنکه امکان جداسازی قطعه معیوب از دستگاه کپی و تحویل آن به تعمیرگاه مرکزی ریکو وجود داشته باشد. کارشناسان اعزامی جهت تعمیر فتوکپی ریکو آفیشیو 2045 در محل، از میان زبده‌ترین و خبره‌ترین کارشناسان تعمیر برگزیده شده‌اند، تا با یک بار حضور در محل قادر به رفع کلیه اشکالات پیش آمده در دستگاه گردند. شما کاربران عزیز در صورت نیاز به استفاده از روش تعمیر دستگاه کپی ریکو در محل می‌توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در نمایندگی ریکو تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما بلافاصله پس از تماس شما و در اولین فرصت، هماهنگی های لازم را انجام داده و کارشناسان تعمیر دستگاه کپی ریکو در محل را به آدرس درج شده اعزام می دارند.

نمایندگی فتوکپی ریکو

نمایندگی تعمیر و فروش فتوکپی ریکو تمام توان و امکانات خویش را به کاربسته تا ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات به کاربران و مشتریان خویش خویش باشد. نمایندگی ریکو با همکاری تیمی از کارشناسان خبره و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی را در حوزه تعمیر و فروش دستگاه فتوکپی ریکو به مشتریان، همکاران و هموطنان گرامی ارائه نماید. سرویس‌های مرتبط با فروش این دستگاه، با حضور در نمایندگی فروش فتوکپی ریکو و سرویس‌های مرتبط با تعمیر با حضور در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی ریکو قابل دریافت است. در ارتباط با خدمات مرتبط با تعمیر فتوکپی ریکو در صورتی که به هر دلیل امکان جابجایی قطعه معیوب و تحویل آن به تعمیرگاه وجود نداشته باشد، می‌توان از سرویس تعمیر در محل دستگاه کپی ریکو استفاده کرد.

تماس با نمایندگی فتوکپی ریکو »

مطالب مرتبط

فهرست