تعمیرات کپی ریکو

تعمیرات کپی ریکو همچون سایر فعالیت های دنیای امروزی بدل به یک کار تخصصی و حرفه ای گشته است به گونه ای که اگر فرد، بی هیچ دانش و تجربه ای نسبت به انجام آن اقدام نماید نتیجه چیزی جز خرابی صدچندان دستگاه نخواهد بود. استفاده از فناوری های پیچیده چاپ در این دستگاه و وجود صدها قطعه ریز و درشت در آن، سبب گشته تا تعمیرات کپی ریکو صرفاً با حضور متخصصان زبده و تجهیزات خاص این حوزه امکانپذیر و عملی گردد. به طور کلی آنچه که در این حوزه شایان توجه است تأکید بر انجام تعمیرات به دست کارشناسانی متبحر و با استفاده از تجهیزات تخصصی مرتبط با این حوزه است.

تعمیر دستگاه کپی ریکو در این مرکز به دست گروهی بهره مند از پیشرفته ترین تجهیزات و به دست تیمی از مجرب ترین کارشناسان تعمیر انجام می پذیرد. تعمیرات پرینتر ریکو در این مرکز توسط مهندسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی-آموزشی مهارتهای تعمیر را بر اساس جدیدترین متدها آموخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات و بازیابی صددرصدی کیفیت اولیه پرینترهای ریکو گشته‌اند.

موفقیت و پیشروی مرکز تعمیرات ریکو مرهون تعهد به پارامترهایی است که از زمان راه اندازی و تأسیس این مرکز اجرایی گشته اند؛ پارامترهای مذکور عبارتند از: تعهد مرکز تعمیرات پرینتر ریکو به ضمانت و گارانتی تمامی خدمات ارائه شده، استفاده از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، حضور و همکاری با گروهی از متخصص‌ترین و زبده‌ترین مهندسان جوان کشور، بهبود و ارتقاء فضای کاری میان کارکنان مرکز تعمیرات پرینتر ریکو، پیاده‌سازی ضوابط و استانداردهای روز دنیا، رعایت اصل مشتری‌مداری و تعهد به آن و…

تعمیرات کپی ریکو

ثبت درخواست تعمیرات دستگاه کپی ریکو

مناسب ترین راه تعمیر و بازیابی کارایی دستگاه های فتوکپی، استفاده از سرویس های تعمیر در محل است. با استفاده از این سرویس ها نیازی به جابه جایی دستگاه و دردسرهای مرتبط با رفت و آمد تا مراکز تعمیراتی را نخواهید داشت. نمایندگی تعمیرات کپی ریکو نیز سرویس های تعمیر در محل را زیر نظر کارشناسان مجرب در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می دهد. کافی است با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را مبنی بر دریافت سرویس های تعمیراتی در محل ثبت کنید. طولی نخواهد کشید که تکنسین های نمایندگی تعمیرات فتوکپی ریکو در محل مورد نظر حضور می یابند.

 سرویس در محل دستگاه کپی ریکو

از آنجا که دریافت خدمات در حوزه تعمیر یا سرویس های دوره ای و منظم ریکو بسیار لازم و ضروری است و کاربر همواره با مشکل حمل و جابه جایی دستگاه روبه رو ست، مفید دیدیم که سرویس در محل دستگاه کپی ریکو را راه اندازی کنیم. با استفاده از این سرویس هیچ نیازی به حمل و جابه جایی دستگاه نخواهید داشت.

تعمیرکار مربوطه همراه با تجهیزات و ابزارآلات لازم در محل مورد نظر حضور می یابد و هر آنچه را که برای بهبودی و بازگشت سلامتی دستگاه لازم باشد، انجام می دهد. به کمک این سرویس نه تنها دغدغه حمل و جابه جایی را ندارید، بلکه در زمان و هزینه های شما نیز صرفه جویی می شود. تماس بگیرید و درخواست خود را مبنی بر استفاده از این سرویس ثبت کنید و منتظر تماس همکاران و انجام هماهنگی های اولیه باشد.

مزایای سرویس در محل تعمیر فتوکپی ریکو

 • ارائه راهکارهای افزایش عمر دستگاه به مشتریان
 • صرفه جویی در هزینه‌های حمل و جابجایی دستگاه
 • پیشگیری از حوادث احتمالی در حین جابجایی دستگاه
 • عدم نیاز به جابجایی و حمل دستگاه برای انجام تعمیرات
 • عدم نیاز به صرف انرژی و زمان برای یافتن تعمیرگاه مناسب
 • نظارت بر روند تعمیرات به دلیل انجام سرویس در محل تعمیرات فتوکپی ریکو
 •  اطلاع از میزان هزینه و دستمزد تعمیر قبل از ارسال کارشناسان به محل تعمیر
 • درمیان گذاشتن پرسش‌های خود را با کارشناس اعزامی سرویس در محل تعمیرات فتوکپی ریکو
 • تجهیز کارشناسان سرویس در محل تعمیرات فتوکپی ریکو به تمامی ابزار و تجهیزات تعمیر و ترمیم
سرویس در محل تعمیرات فتوکپی ریکو

مراحل تعمیرات دستگاه کپی ریکو

اعزام تکنسین به آدرس موردنظر کاربر

از آن‌جایی که دستگاه کپی، یک دستگاه غول‌پیکر و سنگین وزن است که جابجایی و انتقال آن به مرکز تعمیرات خیلی سخت‌، زمان‌بر و هزینه‌بر است، نمایندگی تعمیرات کپی ریکو سرویس تعمیر دستگاه کپی ریکو در محل را به کاربران ارائه می‌دهد.

اگر شما هم دوست دارید از این سرویس استفاده کنید تا در زمان و پول خود صرفه‌جویی کنید و از همه مهم‌تر بر انجام پروسه تعمیرات دستگاه کپی خود از نزدیک نظارت داشته باشید، تنها کافیست که با نمایندگی ریکو تماس بگیرید. تکنسین‌های این مرکز پس از تماس شما به آدرس موردنظرتان اعزام می‌شوند.

عیب‌یابی دستگاه کپی ریکو

پس از اینکه تعمیرکاران نمایندگی ریکو به آدرس موردنظر شما اعزام شدند، پروسه عیب‌یابی دستگاه شما را آغاز می‌کنند. در این حین تشخیص می‌دهند که دقیقاً چه مشکلی برای دستگاه کپی شما به وجود آمده است، دلیل آن چیست و چقدر به این دستگاه آسیب وارد شده است؟

برآورد هزینه دستگاه فتوکپی ریکو

با اطلاعاتی که شخص تعمیرکار در مرحله عیب‌یابی دستگاه کپی به دست می‌آورد، می‌تواند هزینه تقریبی تعمیرات کپی ریکو را برآورد کرده و به اطلاع شما برساند.

آغاز پروسه تعمیرات دستگاه کپی ریکو با نهایت دقت و سرعت

پس از اینکه تعمیرکار نمایندگی ریکو، هزینه تعمیر دستگاه کپی ریکو را برآورد کرده و به شما اطلاع داد، درصورتی که تمایل داشتید، پروسه تعمیرات تخصصی این دستگاه را با ابزارآلات پیشرفته‌ای که دارد آغاز می‌کند.

بررسی مجدد دستگاه فتوکپی ریکو

بعد از اینکه تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو به پایان رسید، تعمیرکار به تست و بررسی مجدد این دستگاه می‌پردازد تا از رفع مشکلات آن مطمئن شود. سپس دستگاه کپی را مانند روز اول در اختیار شما قرار می‌دهد.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو در خدمت همه کاربران است تا خدماتی مفید و اختصاصی در حوزه تعمیرات به همه کاربران خود ارائه دهد. امروزه استفاده از دستگاه های کپی در مدل ها و برند های مختلف در بسیاری از ادارات و مدارس و مراکز بهداشتی و درمانی و … رواج دارد. ریکو یک نمونه از دستگاه هایی است که کاربران بسیاری دارد. برای دریافت بهترین و با کیفیت ترین خدمات در حوزه تعمیرات انواع گوناگون دستگاه های کپی می توانید از نمایندگی مرکزی تعمیرات تخصصی کپی ریکو کمک بگیرید.

تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه در این مرکز به کمک تعمیرکاران و تکنسین های مجرب و متخصص ریشه یابی و برطرف می شود. این دستگاه در کنار اینکه به خدمات تعمیراتی و سرویس های دوره ای نیاز دارد، نیازمند مواد اولیه مرغوب و سازگار نیز هست. این مواد مرغوب را می توانید به راحتی و با اطمینان کامل از نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو تهیه کنید.

سرویس در محل دستگاه کپی ریکو

خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیرات کپی ریکو

تعمیرات ریکو در این مرکز با توجه به نوع دستگاه و اختلال ایجاد شده در آن در واحدهای مجزایی انجام می‌پذیرد. شما کاربران گرامی می توانید با توجه به نوع دستگاه ریکو (پرینتر،کپی، پروژکتور و …) و با توجه به اختلال ایجاد شده در آن (نرم افزاری یا سخت افزاری) به یکی از پارت‌های موجود در مرکز تعمیرات ریکو مراجعه نمایید و تمامی خدمات تخصصی مرتبط با ترمیم، بازسازی و تعمیرات ریکو را دریافت نمایید.

کارشناسان حاضر در واحدهای تعمیرات ریکو به دلیل برخورداری از دانش فنی این حوزه و حضور در کنفرانس های تخصصی-آموزشی، مهارت و تخصص لازم جهت تعمیر انواع دستگاه های ریکو را یافته اند و قادر به رفع تمامی اختلالات و نواقص ایجاد شده در این دستگاهها در کمترین زمان و با بهترین کیفیت هستند. شما کاربران گرامی می توانید پرسش ها و ابهامات خویش را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در میان بگذارید و تخصصی ترین راهنمایی ها و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

 • تعمیر AC power
 • تعویض Blank Lamp کپی
 • بازیابی موتور الکتریکی کپی
 • انجام سرویس‌های کلی کپی
 • بررسی مکانیزم کار سولونویید
 • تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ
 • تعمیرات بخش High Voltage کپی ریکو
 • دیگر خدمات مربوط به تعمیرات کپی ریکو
 • تعویض و تعمیر انواع قطعات فنی کپی ریکو
 • عیب‌یابی درام و انجام اصلاحات پس از بررسی
 • ایجاد تصویر در کپی ریکو و خطاهای مربوط به آن
 • عیب یابی و اصلاح عملکرد واحد ورود و خروج کاغذ
 • تحریک سنسورها و عیب یابی خطاهای مربوط به کپی
 • بررسی تغذیه کننده کاغذ و عملکرد صحیح آن در کپی ریکو
 • تعویض دولوپر
 • شارژ کاتریج
 • تعویض پیکاپ
 • تنظیم منو دستگاه
 • نظافت و سرویس کپی
 • عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر
 • بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ
 • رفع خطاهای مربوط به لیزر و لنز
 • عیب‌یابی یونیت کاغذکش و تعمیر آن
 • عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات
 • تعمیرات کپی ریکو و تعویض قطعات موتور
 • انجام شارژ‌های پودر سبک و سنگین کپی
 • عیب‌یابی یونیت فیدر کپی ریکو و اصلاح آن
 • تعویض و عیب یابی قطعات کاست و بای‌پس

تعمیر کپی ریکو و پاسخگویی به پرسش های کاربران

کارشناسان حاضر در واحدهای تعمیرات ریکو به دلیل برخورداری از دانش فنی این حوزه و حضور در کنفرانس های تخصصی-آموزشی، مهارت و تخصص لازم جهت تعمیر انواع دستگاه های ریکو را یافته اند و قادر به رفع تمامی اختلالات و نواقص ایجاد شده در این دستگاهها در کمترین زمان و با بهترین کیفیت هستند. شما کاربران گرامی می توانید پرسش ها و ابهامات خویش را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در میان بگذارید و تخصصی ترین راهنمایی ها و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

نمایندگی ریکو و واحدهای ارائه دهنده خدمات

نمایندگی ریکو در دو حوزۀ تعمیر و فروش فعالیت دارد لیکن عمدۀ تمرکز و فعالیت این مرکز بر ارائه خدمات پس از فروش و تعمیر محصولات ریکو است. تمامی خدمات و سرویس‌ های ارائه شده در این مرکز با تلاش در جهت حفظ حقوق مراجعان و کسب رضایت مشتریان گرامی عرضه می‌گردد. کادر مجرب و باسابقه‌ نمایندگی ریکو در بخش تعمیر، با بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، قادر به رفع و حل تمامی مشکلاتی می‌باشد که به هر دلیل ممکن است در محصولات ریکو ایجاد شده باشند.

سرویس‌های ارائه شده در این مرکز مبتنی بر اصول و استانداردهای جهانی است که از سوی شرکت‌های معتبری نظیر ریکو مطرح گشته‌اند. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی ریکو به بخش زیر مراجعه نمایید. در این بخش ضمن معرفی هر یک از واحدهای تخصصی ارائه دهنده خدمات در نمایندگی ریکو با فرآیند تعمیر و بازیابی هر یک از آنها آشنا خواهید گشت.

تعمیرات کپی ریکو و مقالات مرتبط

تعمیرات کپی ریکو -که نخستین گام در آن، عیب‌یابی صحیح دستگاه است- یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز است؛ این فرآیند با بررسی و آنالیز قطعات معیوب و اختلالات پیش آمده در مکانیزم دستگاه آغاز می‌گردد و با ورود مهندسان و اِعمال تمامی تعمیرات مورد نیاز پایان می‌پذیرد. عیب‌یابی و تعمیرات کپی ریکو در این مرکز با در نظر داشتن و رعایت تمامی پارامترهای ضروری این حوزه انجام می ‌پذیرد.

برخی از پارامترهای مذکور که به صورت کاملاً جدی و دقیق به دست کارشناسان این مجموعه پیاده می‌گردند عبارتند از: بررسی و عیب ‌یابی یونیت اسکنر، بررسی و عیب ‌یابی یونیت لیزر، شیوه‌ های مناسب شارژ کارتریج، استفاده از جدیدترین شیوه‌ های تعویض دولوپر، بررسی و عیب ‌یابی یونیت درام، بررسی و عیب‌ یابی یونیت فیوزینگ، عیب‌ یابی هیتر، ترموستات و ترمیستور، عیب ‌یابی یونیت کاغذ‌کش، شیوه‌ های سازگار با کپی ریکو جهت تعویض پیکاپ، بررسی و عیب‌ یابی یونیت دابلکس، بررسی و عیب ‌یابی یونیت فیدر، بررسی و عیب ‌یابی یونیت خروجی، عیب ‌یابی و رفع کدهای خطا، کار کردن با کد و…. .

کارشناسان ما در پارت تعمیرات کپی ریکو در تلاشند تا ضمن ارائه به روزترین خدمات تعمیر و ترمیم، برخی از خدمات ممکن را به صورت اینترنتی در اختیار کاربران و مشترکان خویش قرار دهند. گردآوری و تدوین مقالات مرتبط با ترفندهای تعمیر و رفع عیوب کپی ریکو، بخشی از خدمات ارائه شده در وب سایت رسمی این مرکز هستند که با تلاش تیمی از کارشناسان این مرکز انجام می پذیرد. مقالات موجود ضمن دربرداشتن جدیدترین ترفندهای رفع عیوب سخت افزاری و نرم افزاری کپی ریکو، بهترین شیوه های استفاده از این محصول را در اختیار کاربران آنها قرار می‌دهند تا با پیاده سازی آنها، به عمر مفید دستگاه بیافزایند.

فهرست