سرویس پرینتر ریکو در محل

سرویس در محل

استفاده از سرویس پرینتر ریکو در محل به آن گروه از کاربرانی توصیه می‌شود که اشکالاتی در پرینتر مورد استفاده‌شان پدید آمده است اما به دلایلی چون ضیق وقت، عدم دسترسی به وسیله نقلیه مناسب، بالا بودن ابعاد پرینتر و مواردی از این دست امکان جابجایی پرینتر و تحویل آن به تعمیرگاه را ندارند.

این گروه از کاربران می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت مرکز تعمیرات پرینتر ریکو ، با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به سرویس پرینتر ریکو در محل را ثبت نمایند. کاربران انواع پرینتر با بهره‌مندی از این سرویس از مشکلات ناشی از جابجایی و حمل دستگاه خود، جستجوی‌های زمان‌بر و کسالت‌بار به منظور یافتن تعمیرگاه مجاز و مناسب و دردسرهای ناشی از تحویل دستگاه به تعمیرگاه رهایی خواهند یافت.

در صورت استفاده از سیستم سرویس تعمیر پرینتر ریکو در محل نیازی به صرف انرژی و زمان برای یافتن تعمیرگاه نیست و تمامی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری پرینتر ریکو، در محل مورد نظر انجام خواهد شد.

سرویس پرینتر ریکو در محل

ثبت درخواست سرویس پرینتر ریکو در محل

جهت دریافت خدمات مرتبط با سرویس پرینتر ریکو در محل، کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در مرکز تعمیر پرینتر ریکو تماس بگیرید. در طول این تماس لازم است تا اطلاعات درج شده در بخش زیر در اختیار کارشناسان ما قرار بگیرد:

1. مدل پرینتر ریکو و برند آن

2. شرح نوع اشکال و اختلال پیش آمده در پرینتر ریکو و یا نوع سرویس مورد نیاز (سخت افزاری یا نرم افزاری بودن اشکال پرینتر)

3. نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات پرینتر (در صورت اطلاع)

4. ثبت آدرسی که قرار است تعمیرکار به آن اعزام گردد.

5. تعیین روز و ساعت (درصورتی که ساعت و روز خاصی را مدنظر دارید)

6. ارائه دو شماره تماس جهت تماس های ضروری

7. در صورت انصراف از دریافت سرویس پرینتر ریکو در محل، می بایست این موضوع 24 ساعت قبل اطلاع داده شود.

مزایای سرویس پرینتر ریکو در محل

سرویس پرینتر ریکو در محل در طول سال‌های اخیر و بنا به درخواست‌های مکرر و متعدد مراجعان، به لیست سرویس‌های این شرکت، افزوده شده است. هموطنان گرامی با بهره‌مندی از این سرویس از مشکلات ناشی از جابجایی و حمل دستگاه خود، جستجوی‌های زمان‌بر و کسالت‌بار به منظور یافتن تعمیرگاه مجاز و مناسب و دردسرهای ناشی از تحویل دستگاه به تعمیرگاه رهایی خواهند یافت.

با بهره‌مندی از سیستم سرویس پرینتر Ricoh در محل نیازی به صرف انرژی و زمان برای یافتن تعمیرگاه نیست و تمامی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری پرینتر ریکو، در محل مورد نظر انجام خواهد شد. تعمیرکاران اعزامی جهت سرویس در محل پرینتر ریکو، محدودیتی در زمینه تعمیر ندارند و قادر به رفع، تعمیر و ترمیم هرگونه عیب و نقص ایجاد شده در پرینترهای ریکو می‌باشند

برخی از خدمات ارائه شده در سرویس پرینتر ریکو در محل

کارشناسان اعزامی جهت سرویس در محل پرینتر ریکو، از میان زبده ترین و خبره ترین کارشناسان تعمیر این مرکز برگزیده شده اند، تا با یک بار حضور در محل قادر به رفع کلیه اشکالات پیش آمده در دستگاه گردند. کلیه اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری پیش آمده در پرینترهای ریکو در اولین حضور کارشناس رفع می گردد و در نهایت آنچه که به کاربر تحویل داده خواهد شد، دستگاهی سالم و بی عیب و نقص است که کلیه ایرادات پیش آمده در آن رفع گردیده است.

برخی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در سرویس پرینتر ریکو در محل عبارت است از: حمل و انتقال دستگاه به تعمیرگاه در صورت نیاز، تعویض قطعات پرینتر ریکو در صورت نیاز، انجام کلیه سرویس ها و گردگیری های دوره ای پرینتر ریکو در محل، ارائه کلیه خدمات و تعمیرات پرینتر ریکو در محل، ارائه سرویس های مرتبط با نصب و راه‌اندازی پرینتر ریکو، رفع اشکالات تخصصی پرینترهای ریکو (خرابی کاغذ کش و ….)، تعمیرات پیکاپ رولر پرینتر ریکو در محل، تعمیر درام پرینتر ریکو توسط کارشناسان سرویس در محل پرینتر ریکو، تعویض و تعمیر کارتریج پرینتر ریکو در محل، شارژ تونر و کارتریج پرینتر ریکو در محل و …. .

مطالب مرتبط

فهرست